Teatr Dormana w Będzinie stworzył zabawne banery wyborcze w kontrze do tych prawdziwych, które szpecą otoczenie placówki

Teatr Dormana w Będzinie stworzył zabawne banery wyborcze w kontrze do tych prawdziwych, które szpecą otoczenie placówki

Teatr Dormana w Będzinie bezskutecznie apelował do miejscowych polityków o usunięcie swoich banerów wyborczych sprzed placówki. W ramach odsieczy zawiesił własne plakaty z bajkowymi postaciami, którzy głoszą zabawne hasła.

zdjęcia: facebook.com/teatrdziecizaglebia

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przed siedzibą dziecięcego Teatru Dormana w Będzinie zawieszone zostały banery wyborcze lokalnych polityków PiS, którzy prowadzą swoją kampanię wyborczą przed październikowymi wyborami samorządowymi. Dyrekcja teatru apelowała do nich o usunięcie plakatów, które, ich zdaniem, oszpecają placówkę. Niestety bezskutecznie.

W ramach odsieczy Teatr Dormana wywiesił przed placówką swoje własne, nawiązujące do repertuaru teatru, banery wyborcze – widnieją na nich postacie z bajek, takie jak Straszny Wilk, Czerwony Kapturek, Mała Syrenka, czy Kot w Butach, którzy głoszą zabawne hasła wyborcze.

PS

2000+ na drugą żonę, kosmodrom na Miejskiej, zmniejszenie ceny za alkohol – na słupach ogłoszeniowych w Warszawie pojawiły się plakaty wyborcze z obietnicami bez pokrycia składanymi przez Janusza Nosacza, Mirosława Pierdasa i Wacława Boskiego.

PS2

Pozostając w temacie wyborów samorządowych, o czym powinno się pamiętać, projektując materiały wyborcze?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij