#kimkolwiekjesteś – parodia prezydenta Dudy w kampanii TOK FM

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#kimkolwiekjesteś – parodia prezydenta Dudy w kampanii TOK FM

„Kimkolwiek jesteś” – takim hasłem Radio TOK FM zachęca wszystkich do słuchania swoich programów w nowej kampanii wizerunkowej. Reklamy rozgłośni już od początku października br. obecne będą w telewizji, kinach, internecie i prasie.

– W nowej, pierwszej od wielu lat tak dużej kampanii wizerunkowej stacji, pokazujemy, że od słuchania Radia TOK FM można się wręcz uzależnić. Reklamy przekonują, że stacja jest dostępna nie tylko na żywo, ale w dowolnym czasie i miejscu dzięki największej w Polsce radiowej bibliotece audycji w formie podcastów –  internecie i aplikacji mobilnej. Dzięki programom TOK FM można być na bieżąco z wydarzeniami w Polsce i na świecie oraz poznać różnorodne opinie na temat otaczającego nas świata. Po prostu – warto słuchać Radia TOK FM, kimkolwiek jesteś! – mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Reklamy Radia TOK FM z hasłem „Kimkolwiek jesteś” będą emitowane w telewizji ogólnopolskiej (TVN24, Polsat, Polsat News,TVP Info), w kinach sieci Helios w całej Polsce, a także w internecie (m.in. Polityka.pl, Gazeta.pl, Ipla, WP.pl, NaTemat.pl, TVN24.pl), w tym w mediach społecznościowych (Twitter, YouTube, Facebook, Instagram). Dodatkowo kreacje promocyjne będą obecne w prasie („Polityka”, „Newsweek”). Działania wspiera autopromocja na profilach redakcji w mediach społecznościowych.

Za produkcję spotów odpowiadał dom produkcyjny Foszer Sawicki, a za kreację reklam prasowych – Kumate Studio. Działania zaplanował zespół promocji Grupy Radiowej Agory we współpracy z domem mediowym Blue 449 (Publicis Media).

Jednocześnie ze startem kampanii „Kimkolwiek jesteś” rozpoczęła się też akcja Radia TOK FM na Facebooku – #kimkolwiekjesteś. Redakcja stacji w ramach wydarzenia „Słuchaj TOK FM #kimkolwiek jesteś” zachęca swoich odbiorców do dzielenia się powodami, dla których słuchają programów TOK FM. W ramach akcji powstała też nakładka na zdjęcia profilowe użytkowników Facebooka o nazwie #kimkolwiekjesteś oraz hasztag #kimkolwiekjesteś.

PS

#dobrekonsultacje – były prezes CupSell.pl parodiuje Rahima Blaka i Michała Sadowskiego.

PS2

Podczas InternetBety w 2012 roku swoją premierę miał spot “Internety robie”, zrealizowany przez Bitsy Boys, czyli Michała Sadowskiego i Karola Wnukiewicza z Brand24. Piosenka “Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy Internety robie imponuje Tobie, internet robię” podbiła serca Internautów i została wybrana przez czytelników NM najlepszym polskim viralem w 2012 roku.

PS3

Saturday Night Live, amerykański program satyryczny, postanowił wyreżyserować parodię reklamy perfum Ivanki o nazwie „Współwinna”. W postać córki amerykańskiego prezydenta wcieliła się Scarlett Johansson. Trumpa zaś odegrał Alec Baldwin.

PS4

Przegląd reklam z CEO firmy w głównej roli >>> 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij