Google uruchomiło serwis, na którym można śledzić najpopularniejsze zapytania dotyczące nadchodzących wyborów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Google uruchomiło serwis, na którym można śledzić najpopularniejsze zapytania dotyczące nadchodzących wyborów

Od 11 października br. na specjalnie uruchomionej podstronie w Trendach Google można sprawdzić, które partie polityczne i komitety są wyszukiwane najczęściej i jakim zainteresowaniem użytkowników cieszą się kandydaci na prezydentów największych miast w Polsce.

Trendy Google to narzędzie umożliwiające przeglądanie informacji zyskujących popularność w sieci. Narzędzie działa w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w prosty sposób można ocenić, co aktualnie jest popularne w internecie. Usługa pozwala m.in. na porównanie częstotliwości różnych zapytań na wykresie, a rankingi można sortować także według języka i państwa, z którego zapytania pochodzą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z okazji zbliżających się wyborów samorządowych Google uruchomiło specjalny serwis, na którym można śledzić najpopularniejsze zapytania dotyczące samych wyborów oraz hasła z nimi powiązane. A zatem możemy dowiedzieć się jakie tematy okołowyborcze zajmują internautów oraz jakich partii i komitetów szukają. Prezentujemy również informacje o tym jak często internauci wyszukują poszczególnych kandydatów na prezydentów stolic wszystkich 16 województw. Zainteresowanie wyszukiwanymi informacjami można zobrazować również na wykresie i sprawdzić jak zmieniało się na przestrzeni czasu.

Jedno z haseł najszybciej zyskujących na popularności brzmi: kiedy są wybory 2018? Przypominamy – już za 9 dni, w niedzielę 21 października :)

 

Adam Malczak
Corporate Communications Manager, Google

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij