Pizza Hut rozdaje kody do nowego Call of Duty przy zamówieniach online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pizza Hut rozdaje kody do nowego Call of Duty przy zamówieniach online

W dniu światowej premiery Call of Duty: Black Ops 4 sieć restauracji Pizza Hut rozpocznie specjalną akcję skierowaną do fanów gry. Przy zamówieniu online zestawu Multiplayer lub Singleplayer gracze otrzymają kody na unikalne itemy pozwalające wyróżnić się w grze. To pierwsza wspólna akcja obu marek.

Wyczekiwana przez graczy na całym świecie premiera Call of Duty: Black Ops 4 odbędzie się w piątek – 12 października 2018 r. W tym dniu do gry wejdzie również Pizza Hut. Sieć restauracji we współpracy z producentem popularnej gry przygotowała akcję promocyjną. Gracze, którzy zamówią online jeden z dwóch zestawów: Singleplayer (1 x średnia pizza w cenie 24,99 zł) lub Multiplayer (2 x średnia pizza w cenie 45,98 zł) otrzymają sms-em unikalny kod. Po zalogowaniu na stronie www.callofduty.com/redeem umożliwi on odblokowanie specjalnych itemów do gry. Będą one dostępne tylko dla klientów Pizza Hut – gracze nie będą mogli ich zdobyć w żaden inny sposób. Kod przyznawany za każdy zamówiony zestaw odblokowuje 1 element cyfrowy gry w publicznych meczach online w trybie Multiplayer w grze Call of Duty®: Black Ops 4.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pizza i gry komputerowe to idealne połączenie, o którym wie każdy, kto choć raz dał się porwać magii wirtualnego świata. Z kolei premiera kolejnej części popularnej na całym świecie gry Call of Duty to wydarzenie, które zasługuje na specjalną ucztę. Z myślą o wszystkich graczach przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Wraz z wyśmienitą pizzą przekazujemy unikalne kody umożliwiające wyróżnienie się w grze. Mamy nadzieję, że dzięki temu emocje będą smakowały podwójnie – Małgorzata Bukowska, digital communication Manager Pizza Hut.

Akcja promocyjna potrwa od 12 października do 30 listopada 2018. Obowiązuje w ramach zamówień online, przy płatności PayU, przez serwis lub aplikację mobilną Pizzy Hut. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.pizzahut.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij