Pump It Up: Szwedzka gwiazda kina akcji Dolph Lundgren trenuje koparki Volvo

Pump It Up: Szwedzka gwiazda kina akcji Dolph Lundgren trenuje koparki Volvo

Czegoś takiego jeszcze nie było – koparki biorące udział w boot campie. Wszystko to za sprawą szwedzkiej gwiazdy kina akcji Dolpha Lundgrena, który w rytm muzyki rodem z lat 80. trenuje maszyny marki Volvo.

Volvo w swojej kampanii „Pump It Up” nostalgicznie przenosi nas do lat 80. Nie tylko za sprawą kiczowatej muzyki, ale przede wszystkim dzięki szwedzkiemu aktorowi kina akcji, znanego z takich filmów jak np. „Rocky IV”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie Dolph Lundgren prowadzi obóz treningowy dla koparek Volvo. Kto by się spodziewał, że te wielkie maszyny mogą wykonywać tak skomplikowane ćwiczenia w tak zgrabny sposób ;).

Za realizację odpowiada agencja Forsman & Bodenfors

A tu film, jak akcja wyglądała od kulis.

PS

Kultowy spot Volvo Trucks „Epic Split” z udziałem Jean-Claude'a Van Damme.

PS2

Volvo w krótkometrażowych filmach przedstawia historie ludzi, którzy mimo przeciwności losu, szukali rozwiązań do samorealizacji.

PS3

Intelligent Personal Assistant, pierwszy asystent głosowy BMW, sprawił, że Mona Lisa przemówiła i odpowiadała nawet na najdziwniejsze pytania, które jej zadano.

PS4

Kim jest i czego szuka w sieci osoba mająca częsty kontakt z marką Volvo? Co ciekawi użytkowników zainteresowanych firmą Dior lub Apple? Na te pytania postanowiła odpowiedzieć firma Cloud Technologies specjalizująca się w Big Data marketingu.

PS5

W spocie „Tough as Chuck” podpis Norrisa daje Toyocie Tacoma siłę do ratowania ludzi, surfowania, wspinania się po drzewach i pokonania przestępców w walce wręcz.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij