Podaruj Obiad Bezdomnemu – Fundacja Daj Herbatę rozdaje kupony na obiad potrzebującym

Podaruj Obiad Bezdomnemu – Fundacja Daj Herbatę rozdaje kupony na obiad potrzebującym

Fundacja Daj Herbatę i restauracja Kuchnia za Ścianą rozpoczęły niezwykłą akcję społeczną – za niewielką opłatę każdy z nas może podarować osobom potrzebującym kupon na ciepły posiłek w te mroźne dni.

Ciepły posiłek to podstawa w te chłodne, jesienne dni. Dla niektórych obiad jest niczym nadzwyczajnym, wręcz przyziemną rzeczą, zaś dla bezdomnych – nie lada luksusem. W związku z tym Fundacja Daj Herbatę i restauracja Kuchnia za Ścianą rozpoczęły wyjątkową akcję „Podaj Obiad Bezdomnemu”, w której każdy z nas może wziąć udział.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za niewielką opłatę możemy podarować ciepły posiłek osobom potrzebującym. Wpłaty można dokonać na stronie restauracji, zaś Fundacja w każdy poniedziałek przekaże kupony na obiad bezdomnym.

Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie.

PS

Salon WoshWosh również stworzył akcję, której celem była pomoc bezdomnym. Zachęcał do oddawania nienoszonych już butów, które po odświeżeniu zostały przekazane osobom potrzebującym.

PS2

Pod koniec sierpnia br. Reserved zachęcał klientów do wzięcia udziału w zbiórce odzieży używanej. Marka tym samym próbowała ograniczyć problem marnowania ubrań, jednocześnie pomagając osobom w trudnym położeniu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij