Not like any other: produkty IKEA przemawiają

Not like any other: produkty IKEA przemawiają

W spotach z serii „Not like any other” produkty marki IKEA przemówiły. W zabawny sposób krzesło, lampa, narzuta na łóżko, szafka kuchenna oraz półka na książki prezentują swoje walory.

Wraz z wielkim otwarciem marketu IKEA w Indiach w sierpniu 2018 roku, marka stworzyła zabawną serię spotów, które są jednocześnie pierwszą kampanią szwedzkiego przedsiębiorstwa w tym kraju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spotach z serii „Not like any other” IKEA pozwoliła, by produkty same o sobie mówiły – i to dosłownie. Swoje walory w zabawny sposób prezentują krzesło, półka na książki, lampa, narzuta na łóżko oraz szafka kuchenna.

Za realizację odpowiada agencja Dentsu Impact.

PS

W ramach otwarcia swojego pierwszego marketu w Indiach, IKEA postanowiła dostosować swoją ofertę i usługi do kraju, w którym je sprzedaje. W związku z tym wszystkie produkty są rozwożone do klientów spersonalizowanymi rikszami, które mają napęd na energię słoneczną.

PS2

IKEA kolejny raz pokazuje, że na marketingu zna się wyśmienicie. Tym razem marka postanowiła poruszyć kubki smakowe swoich klientów, prezentując meble w taki sposób, by kojarzyły się z tabliczkami czekolady.

PS3

Tak łatwo pozbyć się starej rzeczy, która nam się już nie podoba. IKEA w kontynuacji kultowej reklamy sprzed 16 lat o lampie pokazuje, że taki przedmiot może zyskać nowe życie u kogoś innego w domu.

PS4

IKEA od zawsze stara się dostosowywać swoją ofertę i komunikację do kraju, w którym je sprzedaje. Poznajcie przykłady reklam, które marka przygotowała, by dopasować się do zwyczajów lokalnych społeczności.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij