Restauracja w Teksasie zatrudni zawodowego głaskacza psów

Restauracja w Teksasie zatrudni zawodowego głaskacza psów

To się nazywa praca marzeń! Za godzinę pieszczot z psiakami teksańska restauracja dla czworonogów oferuje 100 dolarów.

zdjęcie: instagram.com/muttscantina

Mutts Canine Cantina to teksański concept przyjazny czworonogom, składający się z restauracji, baru i wybiegu dla psów. W ramach otwarcia nowego lokalu w Forth Worth poszukiwany jest zawodowy głaskacz psów.  

Zadanie rekrutacyjne jest jedno – trzeba udowodnić w kreatywny sposób, że kocha się psiaki, publikując zdjęcie lub wideo na Instagramie z hasztagiem #MUTTSpuptern. Konkurs trwa od 29 października do 12 listopada br. i do tej pory pojawiło się już prawie 2000 zdjęć oraz filmików miłośników psów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Show us your puppy petting skills! Do you have what it takes to be the first-ever MUTTS Puptern at our brand new location in Fort Worth? Post a photo or video by 11/12 that shows us your puppy petting skills and use #MUTTSpuptern and tag @muttscantina for a chance to be hired as our Puptern and get PAID $100 per hour to pet puppies at our new location! Creativity is encouraged-- tell us why you're the best fit for the position in your caption! #MUTTSFortWorth #MUTTSpuptern

Post udostępniony przez Mutts Canine Cantina (@muttscantina)

PS

Marka Pedigree w ramach kampanii “The Season of Good Dog” stworzyła świąteczną playlistę składającą się z kolęd dla naszych czworonogów.

PS2

Chcesz pracować z psem? To już możliwe dzięki Nestlé Purina, inicjatorowi sojuszu Pets at Work Alliance.

PS3

Widzieliście już psiaki jako modelki Vogue’a? To wszystko w ramach akcji społecznej pod nazwą Po psu ta moda, zrealizowanej 2015 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij