iPad z Egzotyką - aplikacja Rainbow Tours

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
iPad z Egzotyką - aplikacja Rainbow Tours

Rainbow Tours uruchomił aplikację na tablety iPad, prezentującą katalog Egzotyka 2012/13. Aplikacja jest bezpłatna i można ja pobrać przez sklep internetowy App Store.

- Staraliśmy się, aby forma katalogu była dla odbiorców jak najbardziej przystępna, dlatego stanowi ona niemal wierne odwzorowanie wersji drukowanej - wyjaśnia Radomir Świderski z Rainbow Tours. - Zyskano dzięki temu możliwość wymiennego korzystania z obu wersji, ponieważ mają taki sam układ, treść oraz numeracje stron. Ułatwia to również komunikację pomiędzy klientami a działem sprzedaży przy dokonywaniu zamówienia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Wedle zapewnień twórców, to pierwsza tego typu publikacja dostępna w tej formie na iPada. Założeniem jest możliwość jej ściągnięcia i korzystania dokładnie tak samo jak z e-booka w dowolnym momencie bez konieczności dostępu do Internetu i odwiedzania biura. Zainteresowani jesiennym i zimowym podróżowaniem po zapoznaniu się z ofertą mogą przejść bezpośrednio do systemu rezerwacyjnego w którym dokonują rezerwacji wybranej przez siebie wycieczki lub hotelu. W tym wypadku niezbędne jest już połączenie z internetem. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij