Już teraz słynne klopsiki IKEA można zamówić do domu

Już teraz słynne klopsiki IKEA można zamówić do domu

IKEA nawiązała współpracę z firmą Pyszne.pl, w związku z czym dania z restauracji marki, takie jak popularne klopsiki czy torcik Daim, można zamówić z dostawą do domu.

Pewnie każdy z nas choć raz w życiu stołował się w restauracji IKEA podczas zakupów w markecie marki. Słynne klopsiki czy torcik Daim, które można tam zjeść, nie są nikomu obce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na szczęście dania te już teraz możemy zamówić do własnego domu, bo restauracja IKEA znalazła się na popularnej platformie Pyszne.pl. Co prawda możliwość tę mają na tę chwilę mieszkańcy warszawskiej dzielnicy Targówek, ale kto wie, być może już niebawem oferta zostanie poszerzona o inne dzielnice, a może i o miasta!

Jedzenie jest dowożone tylko w dni robocze od 11:30 do 20:30, zaś koszt dostawy wynosi 10 zł.

 

PS

IKEA we współpracy z brytyjskim projektantem Tomem Dixonem stworzyła serię produktów oraz narzędzi, które zachęcą mieszkańców dużych miast do lokalnej uprawy warzyw i owoców. Kolekcja pojawi się w sklepach marki na całym świecie w 2021 roku.

PS2

Czy to nowy styl życia, czy może jednak internet sprawił, że coraz częściej spożywamy dania przygotowywane poza naszą własną kuchnią? A jeśli tak, to niby w jaki sposób? Przecież nie można pobrać jedzenia z internetu… Jeszcze!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij