Zgłoszenia do programu akceleracyjnego „Surferzy Wiedzy" tylko do końca grudnia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zgłoszenia do programu akceleracyjnego „Surferzy Wiedzy

Jesteś pasjonatem nowych technologii i masz pomysł na projekt z obszaru EdTech? Do końca grudnia 2018 zgłoś się do programu akceleracyjnego „Surferzy Wiedzy".

Do IV edycji programu poszukiwane są projekty technologiczne wykorzystujące rozwiązania software lub hardware, osoby, które w swojej pracy wykorzystują nowe technologie – VR, AR, AI, IoT itp. – i wiążą z tym swój dalszy rozwój zawodowy. Organizatorzy zapraszają także pasjonatów nowych technologii, którzy mają pomysł na produkt i chcą wprowadzić go w życie. Digital Knowledge Village jest otwarte na współpracę i wsparcie rozwoju biznesu na wielu obszarach. Ze względu na profil Fundacji, projekt przeznaczony jest dla przedsięwzięć z szeroko rozumianej branży EdTech. W ramach wsparcia akceleratora oferowany jest pakiet szkoleń tematycznych oraz zindywidualizowana opieka mentorska. W późniejszym etapie akceleracji oferowana jest także możliwość prezentacji swojego projektu przed funduszem inwestycyjnym, inwestorami oraz zarządami korporacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Informacje o uczestnikach I, II i III edycji programu znajdują się na stronie surferzywiedzy.pl/projekty/. Wśród nich znaleźli się:

 • Tomasz Kalinowski – VRLearning.io
  To projekt, który zmieni szkolenia poprzez redukcję słabości e-learningu tj. obecność dystraktorów, brak wartościowych interakcji i niską atrakcyjność nauki. Projekt będzie korzystać z technologi VR, a jego oprogramowanie umożliwi tworzenie i wynajem wirtualnych klas dla uczniów, sal szkoleniowych i pokojów konferencyjnych.
 • Tomasz Sobiczewski – VOORT
  Voort jest programem szkoleniowym specjalizującym się w optymalizacji końcowego etapu procesu koncepcyjnego poprzez wprowadzenie odpowiednich narzędzi VR (virtual reality) w branżę architektoniczną. Dotyczy to w szczególności wizualizacji, czyli sposobu przedstawienia projektu poprzez wykorzystanie komputerowej grafiki rastrowej, wygenerowanej w kilku etapach w celu przedstawienia realistycznej wizji projektu.
 • Olga Kołdej – Cel Mieszkanie
  Projekt zakłada kurs online składający się z 7 bloków tematycznych podzielonych na lekcje, który przeprowadza za rękę przez wszystkie etapy nabywania nieruchomości. Pierwszy moduł dotyczy bardzo ważnego etapu analizy potrzeb i możliwości finansowych kupującego mieszkanie. Pozostałe moduły pokazują m.in. gdzie szukać mieszkań, jak sprawdzić ich stan prawny i techniczny, jak bezpiecznie przeprowadzić transakcję i jak się przygotować do remontu.
 • Beata Meinguer – Błękitny Poród
  Kurs online mający przygotować kobiety do porodu w autohipnozie, opracowany we współpracy ze specjalistami opieki okołoporodowej. Poprzez wykorzystanie technik relaksacyjnych – pracy z umysłem i ciałem – pomaga oswoić się ciężarnym kobietom z nadchodzącym porodem i nauczyć je naturalnych metod radzenia sobie z tą sytuacją, jak i towarzyszącym jej bólem.

Więcej informacji na temat programu dostępnych jest na stronie surferzywiedzy.pl.

NowyMarketing jest patronem medialnym programu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij