Ponad 6 500 konsumentek zaangażowało się w konkurs „Charakter nadaje życiu smak” marki Wawel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad 6 500 konsumentek zaangażowało się w konkurs „Charakter nadaje życiu smak” marki Wawel

Ponad 6 500 konsumentek zaangażowało się w konkurs zorganizowany w ramach trzeciej edycji kampanii marek Malaga, Tiki-Taki i Kasztanki. Działania wsparły dwie ambasadorki – Agata Gwiazdowska oraz Ola Stodółka.

Malaga, Tiki-Taki i Kasztanki to wyjątkowe czekoladki stworzone z myślą o kobietach z charakterem. W ramach kampanii uruchomiono konkurs, w którym o przyjaźni z charakterem opowiedziało ponad 6 500 konsumentek, dzieląc się swoimi historiami. Na zwycięzców czekały nagrody w postaci weekendowego wypoczynku w SPA oraz zestawy torebek. Każda nagroda to podwójna radość (dla osoby wygrywającej i przyjaciółki).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na dedykowanej stronie internetowej pojawił się również quiz, który w ciekawy sposób odkrywał słodką prawdę o charakterze i umożliwiał konsumentkom dopasowanie do siebie odpowiedniej czekoladki. W ramach kampanii na portalu Interia powstała także dedykowana sekcja z artykułami, ciekawymi infografikami, tekstami i quizami oraz wywiady z ambasadorkami akcji.

W aktywacje zostały zaangażowane influencerki – Agata Gwiazdowska, uczestniczka Hell’s Kitchen i miłośniczka kuchni oraz Ola Stodółka, oryginalna projektantka odzieży. Ambasadorki wzięły udział w sesji zdjęciowej z własnymi przyjaciółmi, przygotowały artykuły oraz promowały kampanię w swoich mediach społecznościowych.

Autorem koncepcji kampanii, jej hasła i key visuala jest agencja Schulz Brand Friendly, która opracowała również mechanizm konkursu oraz quiz.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij