Volvo rusza z wypożyczalnią żywych choinek

Volvo rusza z wypożyczalnią żywych choinek

Volvo ruszyło z wyjątkową akcją – u wybranych dealerów marki można wypożyczyć żywą choinkę. Drzewka następnie po Świętach trafią do szkółki leśnej gdzie zostaną ponownie zasadzone i mogą trafić do naszego domu już za rok.

Co roku na Święta wycinanych jest w Polsce ponad 6 mln choinek. Wszystko po to, by tylko na chwilę przyozdobić wnętrza naszych domów. By przeciwdziałać masowemu wycinaniu drzewek, które później trafiają na śmietnik, Volvo przygotowało specjalną akcję – wybrane autoryzowane salony marki na jakiś czas zamienią się w wypożyczalnie żywych choinek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W całej Polsce na swoich opiekunów będzie czekało aż 500 zadbanych i ukorzenionych choinek, pochodzących ze sprawdzonego źródła. Po świętach natomiast choinka trafi z powrotem do szkółki leśnej, gdzie może dalej rosnąć i produkować tlen. Co więcej, za każdą choinkę, która wróci do lasu, marka posadzi 10 kolejnych drzewek.

Koszt wypożyczenia choinki wynosi 55 zł. Pełna lista salonów, w których funkcjonuje wypożyczalnia znajduje się na stronie.

PS

Pozostając w temacie Świąt, zachęcamy do zerknięcia na nasz przegląd najlepszych bożonarodzeniowych reklam.

PS2

Pod koniec listopada br. marka Volvo stworzyła spot w podzięce dla polskich strażaków. Główną przyczyną stworzenia kampanii wizerunkowej związanej ze strażą pożarną były tegoroczne wydarzenia w Szwecji – czyli ogromne pożary do których wyjechały polskie zastępy straży pożarnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij