Czy my się znamy? Eksperyment IKEA przy wigilijnym stole pokazuje, że zaniedbaliśmy relacje rodzinne

Czy my się znamy? Eksperyment IKEA przy wigilijnym stole pokazuje, że zaniedbaliśmy relacje rodzinne

Jaka jest najnowsza funkcja Instagrama? A jak się poznali twoi rodzice? Jakie studia skończyła twoja babcia? IKEA podczas kolacji wigilijnej zaprasza do gry „Czy my się znamy?”.

Czy chciałbyś zagrać w pewną grę ze swoją rodziną przy wigilijnym stole? IKEA w kampanii świątecznej przygotowanej na rynek hiszpański zaprasza nas do gry, podczas której zadawane są pytania. Jej zasady są proste: kto odpowie dobrze – zostaje, kto źle – musi odejść od stołu. Jakie są najpopularniejsze filtry zwierząt w Instagram Stories? Jaka jest najnowsza funkcja Instagrama? A jak poznali się twoi rodzice? Jaką dokładnie pracę ma twój tata? Jakie studia skończyła twoja babcia? Okazuje się, że lepiej znamy nowinki ze świata celebrytów i social mediów niż szczegóły życia swojej najbliższej rodziny. IKEA zachęca do odłożenia w Święta telefonów i skupieniu się na najbliższych siedzących obok: „W te Święta rozłącz się, aby się na nowo połączyć. W IKEA planujemy zawiesić wszelką aktywność w mediach społecznościowych między 24 grudnia a 1 stycznia”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

Gdyńska restauracja Casa Cubeddu Ristorante da Domenico w swoim lokalu umieściła specjalne skrzynki, do których klienci mogą odkładać smartfony. Rozwiązanie to przynosi nie tylko korzyści towarzyskie i zdrowotne, ale również ekonomiczne, bowiem na każdego klienta czeka 10% rabatu.

PS2

Wyborowa przypomina o znaczeniu budowania więzi. Marka we współpracy z Maciejem Zakościelnym zwraca się ku korzeniom nawiązywania przyjaźni – rozmowom przy najlepszej platformie społecznościowej – przy stole.

PS3

Od wielu lat brytyjskie marki prześcigają się w zimowych kreacjach, które zdobywają serca (i często portfele) klientów. Mimo że niekwestionowanym zwycięzcą zazwyczaj okazuje się sieć John Lewis, to wiele innych kreacji depcze tej sieci po piętach lub niekiedy nawet ją przebija. Nie zmienia się jedno: niezwykłe historie opowiedziane w spotach i sposób realizacji

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij