A co Ty dasz od siebie w te Święta? – nowa bożonarodzeniowa kampania Złotych Tarasów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
A co Ty dasz od siebie w te Święta? – nowa bożonarodzeniowa kampania Złotych Tarasów

Złote Tarasy zaprezentowały nową kampanię zatytułowaną „A co Ty dasz od siebie w te Święta?”. Na przykładzie trzech historii pokazują, że najlepsze prezenty, to bezcenne momenty, a te tworzyć powinniśmy razem.

W grudniu na ekranach w warszawskich tramwajach, autobusach i metrze wyświetlano anonimowy, 15-sekundowy spot, składający się z trzech historii, które kończą się nagle bez wyjaśnienia. Bohaterami byli: zapracowana mama rozmawiająca przez telefon i ciągnące ją za rękaw dziecko; zmęczony mężczyzna siedzący po godzinach w biurze, a także niezadowolony klient odwiedzający jeden ze sklepów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anonimowy film okazał się zapowiedzią kampanii wizerunkowej przygotowanej przez Złote Tarasy. 13 grudnia br. udostępniono drugi spot – wyjaśniający zagadkowe historie i pokazujący, jak w sposób, w obliczu magii Świąt, kończą się szczęśliwie. Mama kończy rozmowę przez telefon, zwraca uwagę na córkę i wchodzi z nią do sklepu z zabawkami, ukochana żona w Wigilię wpada do biura zapracowanego męża, a niezadowolony klient zostaje miło przyjęty przez obsługę sklepu i wychodzi z uśmiechem na twarzy.  

Czas, empatia, bliskość – to słowa opisujące ideę świąt Bożego Narodzenia, które są także głównym elementem świątecznego filmu Złotych Tarasów. Wszak najlepsze prezenty, to bezcenne momenty. A te... tworzyć powinniśmy razem! Nie tylko w Święta, ale także w ciągu roku. 

Producentem świątecznego spotu Złotych Tarasów jest agencja QRA Production. Głównym pomysłodawcą projektu są Złote Tarasy. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij