PETA: Zwierzęta nie są prezentami świątecznymi

PETA: Zwierzęta nie są prezentami świątecznymi

W swoim świątecznym spocie PETA zwróciła uwagę na problem nieprzemyślanych prezentów świątecznych, jakimi są zwierzęta, które trafiają na ulice tuż po opadnięciu pierwszych zachwytów.

Małe dzieci często proszą swoich rodziców o to, by jako prezent pod choinkę otrzymały jakieś zwierzę. Dorośli, nie przemyślawszy swojej decyzji, w końcu postanawiają podarować swoim pociechom małego psa lub kota. Niestety, krótko po Świętach okazuje się, że zwierzę to jednak masa obowiązków, a nie tylko zabawka, i w najgorszym przypadku owy „wymarzony prezent” trafia do schroniska lub na ulicę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nowym świątecznym spocie PETA postanowiła zwrócić uwagę na ten problem i przestrzec przed nieprzemyślanym dawaniem zwierząt jako prezent świąteczny.

PS

Podczas załamania pogodowego pracownicy IKEI we włoskim mieście Katania zdobyli się na piękny gest i postanowili przygarnąć do marketu kilka bezdomnych psów, które szybko zadomowiły się w przytulnych wnętrzach sklepu.

PS2

Marka Pedigree w ramach kampanii “The Season of Good Dog” stworzyła świąteczną playlistę składającą się z kolęd dla naszych czworonogów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij