Kamikaze wraz z Jakubem Woźniakiem opracowało projekt tegorocznego kalendarza dla WOŚP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kamikaze wraz z Jakubem Woźniakiem opracowało projekt tegorocznego kalendarza dla WOŚP

Agencja Kamikaze we współpracy z fotografem Jakubem Woźniakiem opracowała projekt limitowanej edycji kalendarza na 2019 rok. Sprzedaż aukcyjna kalendarza zasili tegoroczne konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kalendarz powstaje od 10 lat, z inicjatywy Jakuba Woźniaka.

W kalendarzu pojawiają się znane osoby, które na zaproszenie fotografa, Jakuba Woźniaka udostępniają swój wizerunek do zdjęć. Wszyscy partnerzy biorący udział w tym projekcie współpracują pro bono.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do tegorocznej edycji kalendarza swojego wizerunku użyczyli: Jurek Owsiak, Cezary Pazura, Szymon Majewski, Piotr Stramowski, Alan Andersz, Wojtek Łozowski, Maffashion, Grzegorz Hyży, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, FitLovers, Tomek Torres, pomysłodawca projektu Jakub Woźniak oraz Kamil Domasik, zwycięzca ubiegłorocznej aukcji dot. udziału w kalendarzu WOŚP 2019. Powstały w limitowanej liczbie 27 sztuk kalendarz jest licytowany na aukcjach, z których dochód w całości zasila konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczba wydrukowanych w danym roku egzemplarzy jest zgodna z numerem danego finału WOŚP. Kalendarze można zakupić tylko na licytacjach WOŚP.

Agencja Kamikaze przygotowała zarówno cały projekt i oprawę graficzną tegorocznego kalendarza jak i layout poświęconej mu strony internetowej, na której znalazły się m.in. informacje o kalendarzu i link do aukcji: www.kalendarzwosp.pl.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij