Modelka z zespołem Downa reklamuje kosmetyki

Modelka z zespołem Downa reklamuje kosmetyki

Firma kosmetyczna Benefit do swojej najnowszej kampanii zatrudniła Kate Grant, modelkę z zespołem Downa. To kolejny przykład świetnej akcji stworzonej w duchu nurtu body positive.

Kate Grant to irlandzka modelka z zespołem Downa, która robi furorę w świecie mody. W zeszłym roku wygrała konkurs piękności „Teen Ultimate Beauty Of The World”, o czym rozpisywały się magazyny i portale modowe na całym świecie. Teraz została twarzą marki Benefit Cosmetics UK.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako nowa ambasadorka brytyjskiej marki kosmetycznej, Kate Grant reklamuje eyeliner Roller Inner. Pierwsze zdjęcie z kampanii trafiło do sieci kilka dni temu.

Modelka Kate Grant opublikowała też na swoim Instagramie post, w którym umieściła listę celów do zrealizowania w 2019 roku – w tym m.in. udział w londyńskim i paryskim Tygodniu Mody, pojawienie się na okładce magazynu modowego oraz poszerzanie wiedzy o osobach niepełnosprawnych zgodnie z hasłem #differentisbeautiful.

Udział w kampanii Benefit to dobry start, trzymamy kciuki, by modelce udało się zrealizować wszystkie swoje postanowienia!

PS

River Island zaprezentowało nową kampanię na sezon jesień-zima 2018, stworzoną ku pochwale różnorodności. W roli modeli wystąpili dorośli z niepełnosprawnościami i rzadkimi chorobami, oraz osoby w rozmiarze plus size.

PS2

Marks & Spencer wypuścił kolekcję odzieży na jesień-zimę 2018/2019 zaprojektowaną dla niepełnosprawnych dzieci.

PS3

Zapomnijcie o nieskazitelnie wyglądających modelkach w reklamach bielizny. Teraz jest czas na nurt #BodyPositive, czego przykładem jest kampania #AerieREAL, marki Aerie. Na zdjęciach możemy zobaczyć m.in. uśmiechniętą dziewczynę na wózku inwalidzkim, plus size i z widocznymi bliznami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij