The Best Men Can Be: manifest Gillette o mężczyznach

The Best Men Can Be: manifest Gillette o mężczyznach

Nowy spot marki Gillette „The Best Men Can Be” zachęca mężczyzn na całym świecie do stania się lepszą wersją samego siebie.

Seksizm, przemoc, zastraszanie – przykłady takich zachowań mężczyzn widzimy na początku spotu marki Gillette, zatytułowanego „The Best Men Can Be”. Chwilę później pojawia się pytanie „Czy to naprawdę najlepsza wersja mężczyzny?”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gillette w swoim spocie chce zmusić mężczyzn do refleksji nad niektórymi zachowaniami, które w dobie dzisiejszych czasów są mocno negowane. Marka zachęca tym samym mężczyzn do bycia lepszą wersją siebie, by kolejne pokolenie miało z kogo brać dobry przykład.

Spot „The Best Men Can Be” został stworzony 30 lat po tym, jak marka Gillette zaprezentowała swój oficjalny slogan „The Best A Man Can Get”. Tym samym brand inauguruje wprowadzenie nowego hasła.

Za realizację odpowiada agencja Grey.  

PS

We współpracy z filmem akcji "Liga Sprawiedliwości" z wytwórni Warner Bros. Pictures, Gillette rozpoczęło badania mające na celu rozwinięcie technologii, która pozwoli zadbać o pielęgnację kolejnego pokolenia superbohaterów.

PS2

Według przytoczonych w reklamie Gillette badań, 94% dzisiejszych nastolatków szuka porad najpierw w Internecie, nie pyta o radę swojego ojca. Marka postanowiła pokazać kilku chłopcom, że rady rodzica, który kocha, troszczy się o swoje dziecko i podchodzi do problemu personalnie, są o wiele więcej warte od znalezionych przypadkowo w Internecie informacji.

PS3

Chłopcy, podobnie jak dziewczynki, przynajmniej raz w życiu słyszeli, że prawdziwy mężczyzna powinien zachowywać się lub reagować w określony sposób. W reklamie AXE z 2017 roku widzimy jednak, że schematy poddawane są pod rozważanie. Czy mężczyźnie wypada…?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij