„Na pieska” – zrób zakupy w sex shopie i wesprzyj Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie

„Na pieska” – zrób zakupy w sex shopie i wesprzyj Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie ruszyło z nietypową akcją – 10 złotych ze sprzedaży wybranych zestawów erotycznych w sex shopie trafi na konto TOZ z przeznaczeniem na zakup karmy dla zwierząt.

PibuShop to nowy internetowy sklep erotyczny „założony przez 3 pokręconych wariatów, którzy wymarzyli sobie sklep bezpieczny i przyjazny dla każdego, kto szuka nowych doznań w łóżku” – czytamy na stronie. Z miłości do zwierząt twórcy nawiązali współpracę z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie i ruszyli z niecodzienną akcją „Na pieska”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za zakup wybranego zestawu erotycznego, 10 złotych trafia na konto TOZ. Do wyboru są trzy zestawy: „Pierwsza miłość”, „Wybuch namiętności” oraz „Gorąca noc”. Jak zaznaczono na stronie – „Nasz asortyment to gratka dla par, które nie boją się eksperymentów!”.

Trzeba przyznać, że akcja jest dość nietypowa, ale każdy sposób na pomaganie zwierzętom jest dobry.   

PS

Pod koniec października 2018 roku x-kom ruszył z pierwszą polską kampanią w serwisie Pornhub. Działania miały na celu walkę z dyskryminacją osób leworęcznych.

PS2

Na początku stycznia br. w sieci wegetariańskich restauracji Krowarzywa ruszyła kampania „Ty syty i krowa żywa”. Akcja ma promować pyszny smak miesiąca − #BezJurex. Krowarzywa przekaże 10% ze sprzedaży burgera na rzecz Fundacji Zwierzęca Polana, której podopieczny był inspiracją do powstania nazwy.

PS3

Microsoft w nietypowy sposób postanowił wypromować swoje nowe urządzenie – mysz Precision Mouse. Wykorzystał do tego Warszawskie ZOO, by jednocześnie zwrócić uwagę na gatunki zagrożone wyginięciem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij