Wystartował internetowy serwis magazynu TopGear

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartował internetowy serwis magazynu TopGear

Ringier Axel Springer Polska uruchomił internetowy serwis polskiej edycji magazynu TopGear, dostępny pod adresem www.topgear.com.pl.

Oprócz najnowszych doniesień ze świata motoryzacji, użytkownicy znajdą w serwisie unikatowe zdjęcia i materiały wideo, testy samochodów, informacje lifestylowe i felietony twórców legendy TopGear – Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W kategorii Aktualności redakcja umieszcza bieżące informacje o samochodowych premierach i najciekawszych wydarzeniach w segmencie motoryzacji. Garaż TopGear to szczegółowe omówienia wyjątkowych modeli aut, także tych najbardziej luksusowych, które mieli okazję sprawdzić autorzy telewizyjnego show.

Obszerne relacje z jazd próbnych i redakcyjnych testów znalazły się w dziale Nasze testy, a stale powiększany zbiór materiałów multimedialnych przeglądać można w kategorii Filmy oraz Zdjęcia. Serwis topgear.com.pl uzupełnia dział Lifestyle prezentujący motoryzacyjne fascynacje znanych ludzi i felietony twórców programu TopGear.

TopGear to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek medialnych na świecie – telewizyjne show gromadzi 380 milionów widzów w prawie dwustu krajach, a magazyn sygnowany logo TopGear doczekał się już 31 międzynarodowych edycji. Polskie wydanie TopGear od momentu wejścia na rynek w 2008 roku zajmuje pozycję lidera wśród miesięczników motoryzacyjnych. Strona TopGear na Facebooku gromadzi prawie 40 tysięcy fanów i jest w czołówce polskich społeczności motoryzacyjnych.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij