Asystent Google i eSky pomogą zaplanować podróż

Asystent Google i eSky pomogą zaplanować podróż

Grupa eSky rozpoczęła współpracę z Google Polska w związku z wprowadzeniem jednej z pierwszych polskich akcji dla Asystenta Google. Dzięki integracji eSky z Asystentem osoby planujące podróż mogą za pomocą prostych komend głosowych m.in. wyszukać najbardziej atrakcyjne cenowo połączenia lotnicze.

Serwis eSky to jeden z pierwszych partnerów Google w Polsce, z którym realizowany jest ten projekt. Aby rozpocząć konwersację z Ewą – głosowym asystentem podróży w ramach Asystenta Google wystarczy wydać polecenie głosowe „OK Google. Porozmawiaj z eSky”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Asystent Google we współpracy z eSky wyszuka dla użytkownika najlepsze połączenia lotnicze i przekieruje go na naszą stronę mobilną, gdzie może on dokonać rezerwacji biletu. To wszystko w jednym, kilkuminutowym procesie. Dzięki współpracy z Google Polska planowanie podróży będzie proste, szybkie i wygodne jak zwykła rozmowa. Jako lider technologiczny w branży travel, stale testujemy nowe technologie, rozwijamy nasz serwis i aplikację. Widzimy wyraźne zainteresowanie technologiami głosowymi i chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego cieszymy się, że wspólnie z Google mogliśmy wprowadzić na polski rynek to przełomowe rozwiązanie – komentuje Anna Wiertel, marketing communication director  w Grupie eSky.

Wsparty wiedzą serwisu eSky, doskonale sprawdzi się jako doradca podróży, który pomoże zaplanować urlop. Za pośrednictwem wyszukiwarki lotów eSky, Asystent umożliwia znalezienie najlepszego połączenia lotniczego spośród tysiąca ofert jednego z 860 przewoźników lotniczych. Asystenta można zapytać np. o najtańsze bilety lotnicze do Hiszpanii czy kierunki podróży z najlepszymi parkami rozrywki. Dzięki stworzonej funkcjonalności, wymarzone wakacje czy wyjazd zagraniczny można będzie wygodnie i prosto zaplanować w dowolnej chwili w trakcie rozmowy z wirtualnym asystentem.

Asystent Google pomaga w wykonywaniu codziennych zadań, dając dostęp do technologii w każdym momencie, nawet wtedy, gdy ręce są zajęte, dzięki możliwości komunikacji z urządzeniem w najbardziej naturalny sposób - używając głosu. Przy pomocy Asystenta użytkownik dowie się, czy będzie potrzebował parasola przed wyjściem do pracy, wyśle głosowo wiadomość do kolegi w trakcie prowadzenia auta, znajdzie restaurację na wieczorne spotkanie ze znajomymi czy przypomni sobie o potrzebie zrobienia zakupów wraz z listą przygotowaną wspólnie z Asystentem. W ciągu najbliższych tygodni Asystent Google będzie udostępniony wszystkim polskim użytkownikom smartfonów z Androidem (od wersji 5), a posiadacze urządzeń iOS będą mogli pobrać z App Store aplikację Asystent Google. Asystent będzie także dostępny na dedykowanych modelach słuchawek.

PS

Dzięki integracji Play z Asystentem Google poprzez platformę Actions on Google, klienci za pomocą komend głosowych będą mogli porozmawiać z konsultantami firmy i między innymi sprawdzić nowości w ofercie operatora.

PS2

Jak wprowadzenie Asystenta Google w języku polskim wpłynie na działania marketingowe w 2019 roku? Z jakimi wyzwaniami dla agencji i marek to się wiąże?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij