Warszawski lokal ma szansę na restauracyjnego Oscara

Warszawski lokal ma szansę na restauracyjnego Oscara

Warszawska restauracja Elixir by Dom Wódki, jako jedyna z Polski, została nominowana do prestiżowego konkursu „World Restaurant Awards 2019”, który jest nazywany Oscarami dla gastronomii.

Restauracja Elixir by Dom Wódki została nominowana do konkursu „World Restaurant Awards 2019”, zwanym inaczej restauracyjnymi Oscarami. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 18 lutego br. w Paryżu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O prestiżowy tytuł walczą topowe restauracje z kilkudziesięciu krajów na 5 kontynentach, takie jak np. duńskie Geranium, hiszpańskie Celler de Can Roca czy amerykańskie Eleven Madison Park i Peter Luger Steak House.

Z kolei w jury znaleźli się znani szefowie kuchni, krytycy kulinarni, dziennikarze oraz blogerzy – m.in. Massimo Bottura z Osteria Francescana, uznanej za najlepszą restaurację 2018 roku, czy Clair Smith, prowadząca The Gordon Ramsay Restaurant w Londynie.

Warszawska restauracja Elixir by Dom Wódki powstała w 2015 roku i mieści się przy Pl. Teatralnym. Lokal specjalizuje się w nowatorskiej interpretacji kuchni polskiej i łączeniu jej z wysokoprocentowymi alkoholami. Elixir by Dom Wódki jest też pierwszą restauracją na świecie, która stworzyła kartę menu w oparciu o zasady food&vodka pairing.

zdjęcia: facebook.com/domwodki

PS

Jakie wydarzenia w 2018 roku najbardziej wpłynęły na marketing w branży gastronomicznej? Z jakimi problemami i zagadnieniami będzie się ona mierzyć w 2019 roku oraz jakie technologie i trendy będą miały istotny wpływ na marketing w tej branży w Polsce w 2019 roku?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij