Podczas tegorocznych Oscarów 4 statuetki zostaną wręczone w trakcie przerwy na reklamy

Podczas tegorocznych Oscarów 4 statuetki zostaną wręczone w trakcie przerwy na reklamy

Na taki pomysł wpadła Amerykańska Akademia Filmowa, która obawia się o malejącą oglądalność gali Oscarów z uwagi na jej długość. Podczas przerwy na reklamy zostałaby wręczona m.in. statuetka za najlepsze zdjęcia, którą szansę ma dostać Łukasz Żal – twórca zdjęć do „Zimnej wojny”.

zdjęcie: depositphotos.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gala Oscarów z roku na roku odnotowuje coraz niższą oglądalność, z uwagi na długość trwania ceremonii. W tym roku Amerykańska Akademia Filmowa wpadła na pomysł, by skrócić galę do trzech godzin, w związku z czym cztery statuetki zostałyby wręczone podczas przerwy reklamowej – za zdjęcia, montaż, krótkometrażowy film aktorski oraz za najlepszą charakteryzację.

O statuetkę za najlepsze zdjęcia walczy Łukasz Żal, polski operator filmowy i twórca zdjęć do „Zimnej wojny”.

Rezygnacja z transmisji wręczenia czterech statuetek to nie jedyna nowość podczas tegorocznej gali oscarowej – cała ceremonia po raz pierwszy od 30 lat będzie odbywała się bez prowadzącego. Początkowo miał nim zostać komik Kevin Hart, lecz został oskarżony o homofobię, w związku z czym Amerykańska Akademia Filmowa postanowiła odwołać go z roli gospodarza Oscarów.

PS

W swojej kampanii z września 2018 roku, Heineken pokazuje, jak czują się kibice, gdy przegapią ważne momenty podczas meczu piłki nożnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij