Duet muzyczny PRO8L3M wystartował z promocją nowej płyty i organizuje specjalny event OUTPOST – IN5TALAC7A

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Duet muzyczny PRO8L3M wystartował z promocją nowej płyty i organizuje specjalny event OUTPOST – IN5TALAC7A

PRO8L3M od początku obecności na polskiej scenie muzycznej zaskakuje słuchaczy nietuzinkowym i oryginalnym podejściem. Tym razem duet prezentuje wyjątkowe wydarzenie: OUTPOST – IN5TALAC7A, którego finałem będzie przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu.

OUTPOST to multimedialna instalacja, która została zainspirowana tematyką najnowszego wydawnictwa duetu PRO8L3M i jest ściśle powiązana z jego premierą. Płyta na polskim rynku oficjalnie ukaże się 1 marca, jednak słuchacze duetu będą mogli zapoznać się z jego najnowszym materiałem nawet tydzień wcześniej! Wszystko za sprawą wydarzenia OUTPOST – IN5TALAC7A, którego finałem będzie doświadczenie w postaci wyjątkowego, przedpremierowego odsłuchu albumu „Widmo”. Przedsięwzięcie zintegruje doświadczenia wizualne, dając możliwość osobistego obcowania z muzyką i dialogu z zaskakująco zaaranżowaną przestrzenią.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To pierwsze tego typu promocja wydawnictwa muzycznego w Polsce i pierwsze takie wydarzenie integrujące muzykę, fanów, artystów, sztuki wizualne i wirtualne.

Już 22 lutego br. fani muzyki i nowych technologii spotkają się na OUTPOST – IN5TALAC7A. Jest to przygotowana przez zespół PR08L3M przeszło półtoragodzinna przygoda w wirtualnej rzeczywistości, zaaranżowana w postindustrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze. To podróż w przyszłość, która będzie nieco inna niż ta, którą znamy z futurystycznych i cyberpunkowych filmów, seriali, gier czy komiksów. Wszystkiego doświadczyć będzie można na własnej skórze i zobaczyć na własne oczy. Sensoryczny, świetlno-dźwiękowy tunel obezwładniający zmysły, bezgraniczne pomieszczenie, w którym doświadczycie nieskończoności, holograficzne symulatory rzeczywistości, i VR-owa podróż do roku 2050 - to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji.

Za stworzenie OUTPOST – IN5TALAC7A odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M: MELT, wielokrotnie nagradzane studio kreatywne, tworzące immersyjne doświadczenia na granicy świata prawdziwego z wirtualnym i pomysłodawcy instalacji oraz OUTRAGE – agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru rozrywki i kultury, integrująca je ze światem reklamy odpowiedzialna za kreację i komunikację wokół „WIDMO” LP.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij