WoshWosh organizuje zbiórkę obuwia dla kobiet objętych Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca

WoshWosh organizuje zbiórkę obuwia dla kobiet objętych Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca

Salon WoshWosh rusza z kolejną akcją – tym razem będzie zbierał obuwie, które po lekkiej renowacji zostanie przekazane młodym kobietom objętym Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca.

Idziesz na pierwszą rozmowę rekrutacyjną w swoim życiu, ale w Twojej szafie nie ma ubrań ani butów adekwatnych na to wydarzenie. Nie stać Cię jednak na to, aby zakupić nowe. Czy czujesz się pewnie i dobrze? Z pomocą przychodzi salon WoshWosh i Bank Ubrań. W ramach nowej akcji zorganizowano zbiórkę eleganckich butów oraz ubrań, które zostaną przekazane młodym kobietom objętym Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 7 do 9 marca eleganckie obuwie (szpilki, botki, balerinki i wszystkie te buty, które mogą przydać się do pracy) można przynieść do salonu WoshWosh  (na ul.Solec 81b lokal P60 bądź wysyłkowo, z dopiskiem „zbiórka butów”). Z kolei w dniach 9-10.03 buty oraz ubrania będą zbierane również podczas targów Slow Fashion #13.

Każda osoba, która odda swoje obuwie, otrzyma 25% zniżki na usługi w salonie WoshWosh.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

PS

Salon WoshWosh z okazji zeszłorocznych Świąt ruszył z nietypową akcją – tym razem zachęcał do oddawania nienoszonych już butów, by przekazać je samotnych matkom oraz ich pociechom z Domów Samotnej Matki.

PS2

Na początku października 2018 roku salon WoshWosh organizował akcję „Przynieś buty dla bezdomnego”. Wówczas udało się zebrać ponad 1000 par butów, które przekazano potrzebującym. Sprawdźcie, jak akcja wyglądała #OdKulis.

PS3

Wcześniej salon WoshWosh wsparł jeden z najstarszych zakładów szewskich w Warszawie. Wszystkie buty wymagające drobnych napraw szewskich, które klienci zostawili w WoshWosh między 23 a 31 lipca 2018 roku zostały naprawione przez Pana Adama, warszawskiego szewca z ulicy Śniadeckich, któremu po 40 latach działalności groziła likwidacja zakładu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij