Pościele moich byłych: Martin Stankiewicz w kolejnej produkcji we współpracy z marką IKEA

Pościele moich byłych: Martin Stankiewicz w kolejnej produkcji we współpracy z marką IKEA

Popularny youtuber Martin Stankiewicz stworzył film „Pościele moich byłych”, który jest kolejną produkcją przygotowaną na potrzeby kampanii marki IKEA. Tym razem tematem filmu jest sypialnia.

Pamiętacie zabawny film o wypadzie faceta do marketu IKEA, który zdobył ponad 2 mln wyświetleń na YouTubie? Była to produkcja Martina Stankiewicza, stworzona w ramach współpracy z marką IKEA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz youtube powraca z kolejnym filmem – „Pościele moich byłych” – opowiadającym o przygodach pary, która podjęła decyzję o wspólnym zamieszkaniu. „Kiedy on, ze swoim bagażem, wprowadza się do sypialni, w której jest już... jej bagaż doświadczeń. Czy to zawsze wychodzi? Słodko-gorzka historia związkowych relacji pewnej dziewczyny i jej facetów. Czy bohaterka nauczona błędami poprzednich związków będzie potrafiła wreszcie zbudować coś trwałego i pozbawionego wad? “ – czytamy w opisie filmu.

Materiał „Pościele moich byłych” jest elementem nowej odsłony kampanii IKEA „Niech żyje dom!”, w której marka uchyla drzwi do sypialni i odczarowuje tabu dotyczące tej przestrzeni.

PS

Zachęcamy do sprawdzenia również innej produkcji Martina Stankiewicz. Z kolei tutaj przedstawiamy, jak #OdKulis wyglądała realizacja tego materiału.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij