Weronika Mirowska została business development directorem w Platige Image

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Weronika Mirowska została business development directorem w Platige Image

Do zespołu studia postprodukcyjnego Platige Image dołączyła Weronika Mirowska. W nowo utworzonym dziale business development będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych projektów, relacje z klientami i partnerami spółki oraz rozwój procesów biznesowych.

Weronika Mirowska wcześniej we współpracy z kluczowymi domami produkcyjnymi oraz agencjami reklamowymi zajmowała się koordynacją postprodukcji spotów reklamowych, m.in. dla: BMW, Audi, Orange, Hortexu, Getin Banku, Vectry, Milki czy Nestle. Dysponuje także bogatym doświadczeniem zdobytym przy produkcji efektów specjalnych do polskich i zagranicznych filmów fabularnych, m. in. „Trzech Muszkieterów” Sergeia Zhigunowa oraz „The Big Leap” Kristofera Rusa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Szukaliśmy osoby, która będzie partnerem merytorycznym dla nowych i aktualnych klientów Spółki. Jestem pewien, że doświadczenie Weroniki Mirowskiej, która z branżą reklamową oraz postprodukcją jest związana od kilkunastu lat, pozwoli jej nie tylko zadbać o wysoki poziom relacji z klientami, ale także rozwój projektów biznesowych – mówi Karol Żbikowski, prezes zarządu Platige Image S.A.

Weronika Mirowska poprzednio pracowała jako postproduction manager w Film Garden, dyrektor produkcji w ATM FX (ATM Grupa), producent w Badi Badi i Orce oraz CEO w Nano Fx Studios, a przed dołączeniem do zespołu Platige Image jako head of business development w studiu postprodukcyjnym Coloroffon.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij