Kreatywne przestrzenie cz.3

Kreatywne przestrzenie cz.3

W biurze, której z agencji możemy odpocząć na hamakach lub poboksować w gruszkę? Gdzie mieszka Trzask i jak wyglądają polskie siedziby Google? Odsłaniamy kolejne kreatywne przestrzenie.

fot: Google Polska

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W pierwszej odsłonie cyklu "Kreatywne przestrzenie" wnętrza swoich siedzib zaprezentowały: wrocławska agencja Lemon Sky, warszawskie: K2 i Autentika, VML Poland z Krakowa, Grupa Nokaut z Gdyni i Grupa Allegro z Poznania. W drugiej pokazaliśmy jak wygląda warszawskie biuro DDB, białostockie Infinity Group, krakowskie Grupy Adweb, bielsko-bialskie OX Media, gliwickie Positive Power i rzeszowskie Ideo.

Tym razem prezentujemy warszawskie, wrocławskie i krakowskie biura Google Polska, gliwickie Chilid, XSolve i Future Processing oraz lubelskie Trzask! Studio Ożywiania Pomysłów.

Warszawa, Wrocław, Kraków: Google Polska

Google oficjalnie wystartowało w Polsce w 2006 roku - wtedy działalność rozpoczęło biuro w Warszawie. Obecnie biura Google działają w trzech miastach: Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.

W Warszawie pracują polskie zespoły biznesowe, a od 2011 r. także grupa inżynierów:

biuro wrocławskie to jedno z centrów obsługi klientów reklamowych Google z całej Europy:

w Krakowie znajduje się centrum inżynierskie, w którym ponad 100 programistów pracuje nad globalnymi rozwiązaniami Google, m. in. infrastrukturą wyszukiwania:

 

Gliwice: Chilid i XSolve

Do własnych potrzeb, by pracowało się efektywniej, dopasowały otoczenie zespoły Chilid Web Design Agency (10 osób) i XSolve Skillful Software House (50 osób). Samodzielnie zaprojektowane wraz z przyjaciółmi (projekt architektoniczny Agnieszka Glińska, aranżacja wnętrza Chilid i Anna Pięta) biuro w budynku Loftów idealnie odzwierciedla wartości i DNA firmy. W przestrzeni zwycięża pomysł, nie drogie meble. Można tu także odpocząć na hamakach lub sofach, pograć na Wii, w piłkarzyki, pojeździć na deskorolkach, boksować w gruszkę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij