PromoNavi usprawni Twoje kampanie w Google Ads i zwróci część poniesionych na nie kosztów

PromoNavi usprawni Twoje kampanie w Google Ads i zwróci część poniesionych na nie kosztów

Prowadzisz kampanie w Google Ads i chcesz zwiększyć ich efektywność? Poszukujesz narządzie, które Ci pomoże, ale nie będzie ingerować w Twoje działania? Z pomocą może przyjść PromoNavi, narzędzie do efektywnych kampanii Google Ads.

Powstały w 2000 roku Google Ads (przed ubiegłoroczną zmianą nazwy – Google AdWords) jest jednym z największych i najpopularniejszych systemów reklamowych, pozwalających na emitowanie reklam w różnych formatach w internecie. W celu wsparcia reklamodawców w efektywnym wykorzystaniu tego ekosystemu powstały rozwiązania takie jak PromoNavi, które pojawiło się właśnie w Polsce, uprzednio zdążywszy zdobyć popularność na kilku rynkach, min. w Rosji, Brazylii i Indonezji.

PromoNavi ułatwi prowadzenie kampanii w Google Ads

PromoNavi jest darmowym narzędziem służącym do ułatwienia pracy z kampaniami w Google Ads, skierowanym zarówno do agencji i firm, jak i osób fizycznych, specjalistów korzystających z systemu Google Ads. W jego ramach dostępnych jest wiele funkcji, takich jak m.in. generator reklam, w którym po wpisaniu słowa kluczowego użytkownik otrzymuje gotowe, relewantne ogłoszenie reklamowe, planner słów kluczowych, który na podstawie adresu URL zaproponuje frazy kluczowe i wyliczy budżet, czy monitorowanie ogłoszeń konkurencji, dzięki któremu po wpisaniu adresu www konkurenta narzędzie wyświetli listę ogłoszeń, którymi się on promuje.

Użytkownicy rozwiązania otrzymują także dostęp do szeregu osobistych doradców, specjalistów z zakresu Google Ads, którzy podpowiedzą i pomogą w prowadzeniu kampanii. W tym miejscu warto zaznaczyć, że pracownicy PromoNavi nie posiadają bezpośredniego dostępu do kampanii użytkowników, nie ingerują w nie i nie dokonują żadnych innych czynności związanych z kontem w Google Ads. Samo narzędzie także nie wprowadza żadnych dodatkowych zmian na koncie.

Istotnym aspektem PromoNavi, który zdecydowanie wyróżnia to rozwiązanie na rynku, jest funkcja CashBack. Twórcy narzędzia zapewniają 5% zwrotu ze wszystkich wydatków poniesionych na działania w GoogleAds przez użytkownika. Środki te mogą zostać wykorzystane na kolejne kampanie w sieci reklamowej bądź też zwrócone na konto użytkownika, który w pełni decyduje o czasie i formie ich wykorzystania. Informacja o dostępnych środkach widoczna jest w systemie i aktualizowana w czasie rzeczywistym. Sam CashBack jest naliczany codziennie, a zwrot środków następuje w ciągu 10 dni roboczych, przy czym nie ma ustalonej jego minimalnej kwoty. Kwartalnie użytkownik może wypłacić do 1000 zł. Dzięki tej usłudze możliwy jest realny, dodatkowy zysk z prowadzonych kampanii.

Aby zacząć korzystać z PromoNavi wystarczy się zarejestrować na stronie promonavi.pl, a następnie podpiąć do narzędzia swoje konto Google Ads. Sam proces podłączenia konta jest nieskomplikowany i w pełni bezpieczny. W panelu PromoNavi należy dodać swój identyfikator z Google Ads, a następnie zaakceptować mailowe powiadomienie weryfikacyjne.

Korzyści z PromoNavi

Korzyści z wykorzystania PromoNavi jest wiele. Za użytkowanie narzędzia nie jest pobierana żadna prowizja ani opłata. Rozwiązanie to pozwoli Ci zarówno podejrzeć działania konkurencji, stworzyć efektywną kampanię w Google Ads, zaoszczędzić czas dzięki funkcjom takim jak dobór fraz kluczowych czy generowanie treści ogłoszeń reklamowych, jak i odzyskać część budżetu przeznaczonego na działania, dzięki programowi zwrotu CashBack.

Ważne jest także to, że PromoNavi ma status Premium Partnera Google, a jego twórcy są rzetelnym podmiotem, który od lat współpracuje z Google nad ulepszaniem swojego rozwiązania, dzięki czemu użytkownicy mogą być spokojni jeśli chodzi o zgodność z wytycznymi i zasadami Google Ads.

Podsumowanie

Z tworzeniem, prowadzeniem i zarządzaniem kampaniami w Google Ads wiąże się sporo pracy. Jeśli chcecie sobie ułatwić to zadanie i zaoszczędzić sporo czasu, a przy tym zwiększyć efektywność, koniecznie wypróbujcie PromoNavi. To darmowe, bezpieczne i wyjątkowo łatwe w obsłudze narzędzie z wieloma przydatnymi funkcjami z pewnością pomoże Wam w prowadzeniu działań reklamowych. Dodatkowo dzięki temu narzędziu możecie realnie zacząć zarabiać na kampaniach w Google Ads.

 

Artykuł powstał we współpracy z PromoNavi.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij