Woda, która pomaga – Kinga Pienińska i RL Media startują z kampanią CSR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Woda, która pomaga – Kinga Pienińska i RL Media startują z kampanią CSR

wczoraj wystartowała nowa kampania CSR marki wody mineralne Kinga Pienińska pod hasłem „Woda, która pomaga”. Dzięki niej 5% ze sprzedaży wypranych produktem trafi do szpitali dziecięcych w Polsce. W kampanię zaangażowali się Ani i Roberta Lewandowscy, którzy wystąpili w spotach promujących akcję.

Kinga Pienińska, to woda która pomaga i od 2018 roku wspiera szpitale dziecięce w Polsce, przekazując na ten cel 5% ze sprzedaży swoich wybranych produktów. Kupując w sklepach wody z serca Pienin z logo akcji „Woda, która Pomaga” każdy może wesprzeć szczytny cel, który poparli również Anna i Robert Lewandowscy. Woda to życie, a pijąc ją codziennie pomagamy nie tylko sobie, ale i innym – pacjentom szpitali dziecięcych. To główny przekaz kampanii CSR, która opiera się na reklamach z udziałem sportowców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 11 marca w ramach kampanii emitowane są trzy 15-sec. spoty wspierane w TV, online na platformach VOD i YouTubie oraz na kanałach social media. Za strategię komunikacji mediowej marki Kinga Pienińska, planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy RL Media, należący do największej niezależnej grupy komunikacyjnej Group One. W digitalu kampanię wspiera SalesTube, agencja one stop shop for e-commerce.

Kampania CSR potrwa do końca maja. Za koncepcję kreatywną i scenariusze spotów odpowiada agencja Stor9_. „Woda, która pomaga” to druga odsłona tegorocznej komunikacji marki Kinga Pienińska po flighcie wizerunkowym, który wspierał spot z udziałem ambasadorki marki, Anny Lewandowskiej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij