Interaktywny finał Męskiego Grania 2013 w Żywcu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Interaktywny finał Męskiego Grania 2013 w Żywcu

Przed nami finałowy koncert Męskiego Grania. Dzięki streamingowi fani polskiej muzyki zobaczą online m.in występ O.S.T.R, Hey czy Myslovitz. Pierwszy raz w historii projektu będą też mogli współtworzyć wydarzenie i wpływać na to, co się będzie działo na scenie 31 sierpnia w Amfiteatrze pod Grojcem.

Finał Męskiego Grania zawsze wyzwala dużo emocji. Wyjątkowe miejsce, niezwykli artyści oraz zaskakujące występy sprawiają, że bilety na ostatni koncert wyprzedały się z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby mimo to obejrzeć wybrane występy, a nawet zostać aktywnym uczestnikiem wydarzenia i po raz pierwszy w historii projektu nadawać mu ostateczny kształt. Wystarczy 31 sierpnia wejść na stronę www.zywiec.com.pl/live. Oprócz okazji do tego, aby poczuć energię koncertu, w czasie jego trwania internauci będą mogli wybrać miejsce, z którego chcą oglądać wydarzenie. W głosowaniu prowadzonym na stronie internetowej będą decydować o tym, w jakie z dostępnych miejsc uda się operator wyposażony w mobilną kamerę. Kolejnym elementem interaktywnego doświadczania finału Męskiego Grania będzie możliwość zadawania pytań Meli Koteluk, a także członkom zespołów Myslovitz i Kaliber 44 podczas video czatu, który odbędzie się jeszcze przed rozpoczęciem koncertu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku streaming rozbudowano o niezwykłą innowację – widzowie będą mieć wpływ na to, co wydarzy się na scenie. W zależności od liczby uczestników relacji online, artyści występujący w Żywcu będą realizowali kolejne wyzwania. W przypadku, gdy wirtualna widownia osiągnie poziom 10 000, wszyscy będą mieli okazję posłuchać medley’a singli Męskiego Grania z edycji 2010-2012 w wykonaniu Dj Eproma. Gdy liczba internautów wyniesie 25 000, O.S.T.R z Kalibrem 44 połączą siły i wystąpią wspólnie na scenie. Kolejną odsłoną będzie gra na skrzypcach w wykonaniu dyrektora artystycznego, kiedy ilość widzów wzrośnie do 35 000. Przekroczenie granicy 50 000 będzie oznaczało, że zespół Hey zagra pierwszy w historii Męskiego Grania bis. Ponadto, co godzinę widzowie transmisji będą mogli wygrywać atrakcyjne nagrody – telefon HTC One oraz koszulki z wyjątkowej kolekcji ubrań Męskie Granie 2013.

Atrakcje przygotowano także dla użytkowników portalu Facebook. Za pomocą aplikacji dostępnej na profilu marki Żywiec będą oni mogli stworzyć swój mini koncert finału Męskie Granie 2013.

Należy zaprosić do udziału w wydarzeniu przynajmniej trzy osoby i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Można w ten sposób nie tylko zorganizować wspólne oglądanie finału trasy, ale również wygrać jeden z 50 zestawów nagród.

- Przed nami kolejny finał trasy koncertowej, pierwszy tak przełomowy dla projektu – interaktywny, stwarzający wiele możliwości aktywnego uczestniczenia w wydarzeniu. Tym razem nie tylko artyści przygotują spektakl, także internauci będą mogli wcielić w życie swoją wizję koncertu Męskiego Grania – mówi Marcin Filipiak, kierownik marki Żywiec.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij