Womanizer – jak w legalny sposób zareklamować erotyczne zabawki dla kobiet

Womanizer – jak w legalny sposób zareklamować erotyczne zabawki dla kobiet

Wywodząca się z Kanady agencja The Garden udowodniła, że erotyczne zabawki można zareklamować w subtelny i nie prowokacyjny sposób.

Kanadyjska agencja The Garden miała za zadanie zareklamować markę produkującą erotyczne zabawki dla kobiet. Jednak jak można się domyśleć, było to nie lada wyzwanie, biorąc pod uwagę przepisy, które zakazują eksponowania gadżetów erotycznych na nośnikach reklamowych. Firma zdołała jednak umieścić reklamę pewnej zabawki erotycznej dla kobiet, na billboardzie ruchliwej, kanadyjskiej autostradzie. Jak?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z tym, że w Kanadzie panują wyjątkowo zaostrzone przepisy reklamowania gadżetów erotycznych, agencja wpadła na pomysł zareklamowania wibrującego stymulatora łechtaczki w taki sposób, który z pewnością nikogo nie urazi ani zdeprawuje. Umieściła więc zdjęcie estetycznie wyglądającej zabawki erotycznej na billboardzie, który został okraszony hasłem „Wykrzycz swoje własne imię”. Co więcej, nośnik reklamowy znalazł się tuż obok ruchliwej autostrady w Kanadzie.

Reklama agencji The Garden została okrzyknięta jako jeden z najbardziej kreatywnych przykładów copywritingu ostatnich lat.

PS

Kampania niemieckiego ministerstwa transportu miała na celu promować bezpieczną jazdę na rowerze z użyciem kasku na głowę. Została jednak skrytykowana za seksizm, bowiem modele w reklamie są prawie nadzy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij