Frogs Against Brexit: żałosna ballada o tęsknocie Francuzów za Brytyjczykami

Frogs Against Brexit: żałosna ballada o tęsknocie Francuzów za Brytyjczykami

Stereotyp o nienawiści Francuzów i Anglików znany jest chyba każdemu. Jednak w związku ze zbliżającym się brexitem, francuski oddział agencji TBWA postanowił pokazać, jak bardzo Francja będzie tęsknić za Wielką Brytanią.

Bohaterem spotu „Frogs Against Brexit” jest francuska żaba, która w żałosny sposób śpiewa balladę „Don’t Leave Me Now” zespołu Supertramp, grając w tym samym czasie na fortepianie. Cała akcja natomiast toczy się na słynnych białych klifach w Dover, bo to właśnie w tym miejscu szerokość cieśniny oddzielającej Francję od Anglii jest najmniejsza i wynosi zaledwie 35 km. Dover stanowi także ważny port morski do którego przybywa większość promów oraz statków pasażerskich z sąsiedniej Francji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

W ramach promocji nowego brytyjskiego filmu „Brexit”, który niebawem będzie dostępny na rosyjskiej platformie Okko, przygotowano niebezpieczną kampanię outdoorową, będącą odzwierciedleniem ciężkiego okresu w historii Wielkiej Brytanii.

PS2

W związku z tym, że wokół Brexitu wciąż jest dużo zamieszania i politycy brytyjscy nie mogą dojść do porozumienia, KFC UK postanowiło dobrodusznie doradzić Theresie May w kwestii zawierania umów.

PS3

W 2016 roku oficjalnie ogłoszono, że Wielka Brytania wychodzi z UE. Jak wówczas reagowały marki na Brexit?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij