Heinz przedstawia majonez o smaku czekoladowych jajek

Heinz przedstawia majonez o smaku czekoladowych jajek

Nie, to nie jest żart. Marka Heinz z okazji tegorocznych świąt wielkanocnych postanowiła uraczyć swoich klientów czymś kompletnie nietypowym – majonezem, który smakuje jak czekoladowe jajeczka Cadbury.

Informację o tym niezwykłym produkcie marka Heinz zamieściła na swoim profilu na Twitterze 1 kwietnia, czyli w Prima aprilis. Wszyscy więc sądzili, że jest to po prostu żart. Natomiast dosłownie dzień później, brand zaznaczył, że naprawdę wprowadza takowy majonez.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czekoladowy majonez (!) powstał we współpracy z marką Cadbury i podobno smakuje jak czekoladowe jajka wielkanocne. Natomiast mieszkańcy Londynu w dniach 11-13 kwietnia mają okazję skosztować tego cuda w Truman Brewery.

Na razie nie wiadomo czy czekoladowy majonez pojawi się na półkach sklepowych, czy jest to po prostu krótko trwająca akcja. Zastanawiamy się tylko do czego wykorzystywać owy wyrób? Do faszerowania jajek, na kanapki? ;) A może Wy macie jakieś propozycje?

PS

Heinz z okazji Walentynek ogłosił na Twitterze konkurs, w którym 150 osób miało szansę wygrać mały słoiczek nietypowego kawioru. Nietypowego, bowiem nie składał się on z ikry ryb, a maleńkich perełek ketchupu.

PS2

Heinz w tym roku obchodzi 150. rocznicę powstania. Aby uczcić kamień milowy w swojej historii, marka ozdobiła muralami trzy polskie miasta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij