Zmiany w studiu postprodukcyjnym Delapost

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany w studiu postprodukcyjnym Delapost

Katarzyna Seredyńska-Dworzyńska objęła stanowisko dyrektora zarządzającego studia postprodukcyjnego DELAPOST. Zastąpiła na tym stanowisku Filipa Bartolda. Nowym dyrektorem kreatywnym został Maciej Szymczuk.

Katarzyna Seredyńska-Dworzyńska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży postprodukcyjnej. Wcześniej pełniła obowiązki między innymi szefowej postprodukcji w studiu CutCut oraz kierowniczki postprodukcji w Orce. Pracowała dla takich marek jak: T-Mobile, Play, Orange, Algida, Benckiser, Citroen, PKO BP, PLL LOT, Samsung, McDonald's czy L'Oreal. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Na naszych oczach produkcja filmów przechodzi rewolucję. Postprodukcja jest dziś ważna jak nigdy dotąd. Sukces studia zależy od właściwego ukierunkowania i wykorzystania talentu pracowników i stworzenia im warunków do rozwoju i współpracy. Chciałbym, aby Delapost było miejscem do którego przychodzi się po świetne pomysły i jeszcze lepsze realizacje – mówi Seredyńska.

Do obowiązków Katarzyny Seredyńskiej należeć będą nadzór nad bieżącymi działaniami studia,  wdrażanie strategii rozwoju spółki, a także budowanie relacji z klientami.

Maciej Szymczuk, który objął stanowisko Dyrektora Kreatywnego Delapost, jest związany z firmą od samego początku. Posiada dwunastoletnie doświadczenie na stanowiskach Supervisor VFX, Lead Online, Lead Compositing Artist. Do nowych zadań Szymczuka będzie należał przede wszystkim nadzór artystyczny nad projektami i wspieranie klientów studia w procesie kreatywnym zarówno przy tworzeniu konceptów, jak i w późniejszym etapie produkcyjnym.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij