Bunt nastolatki z przymrużeniem oka w nowej serii spotów salonów Agata z Małgoratą Sochą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bunt nastolatki z przymrużeniem oka w nowej serii spotów salonów Agata z Małgoratą Sochą

Marka Agata zaprezentowała pierwszy spot telewizyjny w ramach nowej odsłony kampanii. Tym razem Małgorzata Socha pojawia się tam, gdzie trzeba znaleźć wspólny język między pokoleniem dzieci, a rodziców.

W nowym spocie reklamowym marki Agata, nawiązującym do idei „Dla każdego coś”, pojawia się małżeństwo poszukujące mebli dla nastoletniej córki. Rodzice starają się znaleźć najbardziej funkcjonalną kolekcję mebli młodzieżowych, jednak nastolatka zdaje się być zainteresowana wyłącznie swoim… telefonem. Z dialogiem, który nawiązuje się między ojcem a dzieckiem, z pewnością utożsami się niejeden rodzic nastolatka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Każdy z nas jest inny, jednak często łączą nas podobne doświadczenia. W naszych spotach staramy się pokazywać sytuacje bliskie ludziom. Gra słów i zabawna konwencja reklam zaprezentowane w poprzedniej odsłonie kampanii spodobały się Polakom. Świadczy o tym między innymi to, że badanie przeprowadzone w styczniu br. na ogólnopolskim panelu badawczym Ariadna i opublikowane w jednym z pism branżowych wskazało, że nasz spot z bokserem znalazł się wśród pięciu najlepiej ocenianych przez Polaków reklam – komentuje Krzysztof Wadas, zastępca dyrektora ds. marketingu Agata S.A. – Zdecydowaliśmy się na kontynuację dotychczasowej koncepcji i liczymy, że nasze nowe reklamy będą równie ciepło odebrane, jak poprzednie – dodaje Wadas.

Spotom emitowanym w telewizji, radiu i internecie towarzyszy akcja: 60 rat 0% albo 100 zł rabatu za każdy wydany tysiąc złotych. Promocja obowiązuje do 11 maja br. Za kreację kampanii po raz kolejny odpowiada agencja PZL.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij