Zrelaksuj się przy dźwiękach konia żującego jedzenie

Zrelaksuj się przy dźwiękach konia żującego jedzenie

W ramach promocji amerykańskiego miasta Lexington w stanie Kentucky, które uchodzi za światową stolicę konną, przygotowano nietypowy film ASMR przedstawiający konia pałaszującego jabłko oraz marchewkę.

Kto by nie chciał zrelaksować się przy odgłosach konia żującego jedzenie? ;) W ramach promocji amerykańskiego miasta Lexington agencja Team Cornett postanowiła zwrócić uwagę na to, co najbardziej charakteryzuje ten region – czyli konie. Z tej okazji stworzono nietypowy film ASMR z tymi zwierzętami w roli głównej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ASMR to zjawisko dźwiękowe dość często wykorzystywane w wielu podcastach lub słuchowiskach, najczęściej po to, by ułatwić zrelaksowanie się lub zaśnięcie. Twórcy kampanii promującej miasto Lexington uznali, że odgłosy żującego konia są niezwykle relaksacyjne i przyjemne, zwłaszcza dla wielbicieli tych zwierząt, i w ten sposób postanowili zareklamować ten region w stanie Kentucky.

No cóż, nie można odmówić kreatywności tej kampanii ;).  

PS

Lynx, znany w Polsce jako Axe, przygotował krótki tutorial dla mężczyzn z zakresu depilacji. W spocie użyto zjawiska dźwiękowego ASMR, które działa relaksująco na odbiorcę.

PS2

Znacie zjawisko ASMR? Jeśli nie, to powinieneś wiedzieć, że według IKEA, jest to najlepszy sposób na relaks i odstresowanie. 24 maja 2018 roku marka zadebiutowała z kampanią, w której namawia Polaków do odpoczynku.

PS3

Nic nie uspokaja duszy niczym odgłos drogi i dudnienie Milwaukee-Eight®. Harley-Davidson z okazji dnia relaksacji stworzył ścieżkę medytacyjną opartą na dźwiękach motocykla.

PS4

Dobrym sposobem na relaks jest ten z platformą PULS od Podlaskie Travel ;).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij