Lagom: IKEA prezentuje nową ekologiczną kolekcję, która jest w stu procentach darmowa

Lagom: IKEA prezentuje nową ekologiczną kolekcję, która jest w stu procentach darmowa

Brytyjski oddział marki IKEA zaprezentował nową, całkowicie darmową, ekologiczną kolekcję zatytułowaną Lagom, za pomocą której brand chce zachęcić swoich klientów do upcyklingu.

Słowo Lagom w wolnym tłumaczeniu oznacza szwedzką sztukę dobrego życia. Nic więc dziwnego, że taką nazwę nosi nowa kolekcja marki IKEA, która ma za zadanie zachęcić swoich klientów do ponownego wykorzystywania tych produktów, które już posiadają, zamiast kupowania nowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wszystkie elementy z kolekcji Lagom kosztują całe 0 funtów. Brand w ten sposób pokazuje, że najczęściej to, czego potrzebujemy mamy już pod ręką, lecz niekiedy nie potrafimy tego wykorzystać w kreatywny sposób. W serii zdjęć stworzonych na potrzeby kampanii firma pokazuje ciekawe sposoby na przerobienie posiadanych już przez nas produktów.

Za realizację odpowiada agencja Proximity London.

zdjęcia: twitter.com/proximityLD

PS

IKEA postanowiła stworzyć własną aplikację, za pomocą której podpowiada swoim klientom, jakie nawyki mogą zmienić w swoim życiu, by lepiej dbać o środowisko.

PS2

W ramach otwarcia nowego lokalu IKEA w Greenwich w Londynie, marka zaprosiła do współpracy kilku lokalnych artystów, którzy wykorzystując stare meble brandu, stworzyli niepowtarzalne domki dla ptaków.

PS3

IKEA zaprezentowała dwie repliki swoich zabawkowych łódek kąpielowych Smakryp, które zostaną wykorzystane do oczyszczania śmieci z londyńskich dróg wodnych w nadchodzących tygodniach.

PS4

IKEA we współpracy z brytyjskim projektantem Tomem Dixonem stworzyła serię produktów oraz narzędzi, które zachęcą mieszkańców dużych miast do lokalnej uprawy warzyw i owoców. Kolekcja pojawi się w sklepach marki na całym świecie w 2021 roku.

PS5

W Czarny Piątek, kiedy większość zakupów jest spontaniczna i impulsywna, IKEA chciała zwrócić uwagę na ilość oraz wartość posiadanych przez nas już przedmiotów. W tym celu marka stworzyła kolekcję „Przyda się”, która przypomina o rzeczach odłożonych i zapomnianych, bo może „kiedyś się przydadzą”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij