Bucket Bangers: KFC stworzyło hip-hopową playlistę

Bucket Bangers: KFC stworzyło hip-hopową playlistę

Playlista stworzona przez KFC nie składa się jednak z przypadkowo wybranych piosenek – w „Bucket Bangers” znajdziemy same hip-hopowe perełki, w których przewija się nazwa marki.

W ciągu ostatnich 30 lat nazwa marki KFC wielokrotnie pojawiała się w popularnych utworach hip-hopowych – łącznie naliczono nawet 46 wzmianek nazwy brandu. Z tej okazji francuski oddział KFC postanowił zebrać wszystkie te piosenki i stworzyć specjalną playlistę, którą oddany fan marki i zarazem hip-hopu by nie pogardził.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W playliście „Bucket Bangers” znajdziemy np. utwory takich wykonawców jak Kanye West, Kendrick Lamar czy M.I.A. Wybrane teksty piosenek, w których pojawia się nazwa KFC, pojawiły się na wielkoformatowych reklamach w całym Paryżu.

PS

W dzisiejszych czasach, przesiąkniętych nowymi technologiami, postać wirtualnego influencera nikogo już nie dziwi. KFC postanowiło więc podążyć za trendem i jednocześnie trochę zakpić z tego dziwnego zjawiska, tworząc teraźniejszego Colonela Sandersa, który jest influencerem.

PS2

W związku z tym, że wokół Brexitu wciąż jest dużo zamieszania i politycy brytyjscy nie mogą dojść do porozumienia, KFC UK postanowiło dobrodusznie doradzić Theresie May w kwestii zawierania umów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij