Kolejna wpadka w „Grze o tron” – tym razem chodzi o plastikową butelkę z wodą

Kolejna wpadka w „Grze o tron” – tym razem chodzi o plastikową butelkę z wodą

19 maja br. został wyemitowany ostatni odcinek serialu „Gra o tron” i tym razem nie obeszło się bez wpadki – w jednej ze scen fani zauważyli plastikową butelkę z wodą.

zdjęcie: twitter.com/JonxDanyy

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ósmy sezon „Gry o tron” budzi wielkie emocje wśród fanów produkcji – nie chodzi tu tylko o fakt, że jest to ostatnia część historii o bohaterach z Westeros. Wielu osobom nie podoba się również to, w jaki sposób twórcy serialu przedstawili bądź zakończyli niektóre kluczowe wątki. W kontekście ósmego sezonu głośno jest również o wpadkach – w szczególności chodzi o tę z kubkiem Starbucksa.

Teraz tuż po emisji ostatniego odcinka „Gry o tron” fani dostrzegli kolejne niedopatrzenie scenografów – plastikową butelkę stojącą obok nogi jednego z bohaterów.

Scena, w której fani zauważyli plastikową butelkę rozpoczyna się w 46 minucie odcinka. Tym razem jednak nie widać logo marki, więc raczej nie ma mowy o kryptoreklamie. Pewne jest jednak to, że ostatni sezon „Gry o tron” na długo pozostanie w pamięci i to nie tylko za sprawą porywających wątków ;).

PS

Organizacja Ratujemy Zwierzaki postanowiła rozpocząć zbiórkę pieniędzy dla wszystkich głodnych wilkorów w schronisku w Chrcynnie po tym, jak w piątym odcinku serialu „Gra o tron” jeden z głównych bohaterów Jon Snow beznamiętnie rozstał się ze swoim zwierzęciem – Duchem.

PS2

Marki i tym razem nie zawiodły i przygotowały mnóstwo świetnych akcji związanych z premierą ósmego sezonu „Gry o tron”. Przedstawiamy te najciekawsze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij