Everybody Beautiful: Niezwykła sesja zdjęciowa z niepełnosprawnymi osobami

Everybody Beautiful: Niezwykła sesja zdjęciowa z niepełnosprawnymi osobami

Agencja modelek Zebedee Management stworzyła piękną sesję zdjęciową ku pochwale różnorodności. Na zdjęciach widzimy 19 modelek i modeli w wieku od 2 do 54 lat, którzy albo urodzili się z brakiem niektórych kończyn, albo utracili je w wyniku amputacji.

Zebedee Management nie jest typową agencją modelek, bowiem reprezentuje przede wszystkim niepełnosprawne modeli oraz modeli. Niedawno z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, który wypadał 21 marca, agencja wraz z choreografem Danielem Vaisem stworzyła awangardową sesję zdjęciową, w której wystąpiły osoby z taką wadą genetyczną. Celem projektu Radical Beauty Project było łamanie wszelkich uprzedzeń i stereotypów dotyczących osób z zespołem Downa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz Zebedee Management postanowiło stworzyć podobną sesję zdjęciową w duchu #bodypositive, lecz tym razem z 19 modelkami i modelami w wieku od 2 do 54 lat, którzy albo urodzili się z brakiem niektórych kończyn, albo utracili je w wyniku amputacji.

Zachowana w minimalistycznym stylu sesja zdjęciowa, stworzona ku pochwale różnorodności, zachęca do akceptacji własnego ciała i udowadnia, że w dzisiejszych czasach nie ma miejsca na piętnowanie nikogo za to, co go wyróżnia, bo każdy z nas jest piękny i wyjątkowy.

PS

Firma kosmetyczna Benefit do swojej najnowszej kampanii zatrudniła Kate Grant, modelkę z zespołem Downa. To kolejny przykład świetnej akcji stworzonej w duchu nurtu body positive.

PS2

River Island zaprezentowało nową kampanię na sezon jesień-zima 2018, stworzoną ku pochwale różnorodności. W roli modeli wystąpili dorośli z niepełnosprawnościami i rzadkimi chorobami, oraz osoby w rozmiarze plus size.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij