Electro Swing – Desperados z rozhuśtaną instalacją imprezową nad Wisłą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Electro Swing – Desperados z rozhuśtaną instalacją imprezową nad Wisłą

Co zrobić, by droga na imprezę sama stała się epickim przeżyciem? Zmienić przystanek autobusowy w interaktywną muzyczną huśtawkę i przejąć kontrolę nad wydarzeniem. Desperados po raz kolejny przekroczył granice muzycznych eksperymentów i instalacją Electro Swing dosłownie rozbujał Bulwary nad Wisłą.

Na popularnych Bulwarach, obok tzw. schodków nad Wisłą, stanęła instalacja Electro Swing. W letnie wieczory tysiące osób przewija się tędy w drodze na imprezę. Muzyczne huśtawki zatrzymały imprezowiczów, zmieniając ich podróż w wydarzenie samo w sobie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Instalacja składała się 6 huśtawek podwieszonych do stalowej konstrukcji. Każda huśtawka to inny instrument, ton lub efekt. Wszystkie podłączone są do głównego miksera DJ’a. Huśtawki wyposażono w system, który odczytuje ich ruch i komunikuje się ze sprzętem DJ’a. W zależności od sposobu huśtania, można dodać basy, werble, wokal, dźwięki pianina lub efekty specjalne. Bujając się, uczestnicy imprezy dołączali do setu granego przez DJ’a i zmieniali ulubione kawałki w muzyczny eksperyment.

Electro Swing by Desperados to trzecie z serii wydarzeń „Wasze pomysły. Wasze imprezy. By Desperados”, podczas których Desperados realizuje najbardziej epickie z imprezowych pomysłów fanów marki.

Producentem wydarzenia była agencja Brave. Za działania marki Desperados w digitalu odpowiada agencja K2. Media planuje i kupuje Starcom, a za obsługę PR odpowiada Agencja Roots.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij