Jak wprowadzić w życie biznesowe marzenia? Warsztaty Mapa Marzeń Marki już 5 czerwca w Warszawie

Marketing Marek Premium

partnerem merytorycznym działu jest SZNYT

Jak wprowadzić w życie biznesowe marzenia? Warsztaty Mapa Marzeń Marki już 5 czerwca w Warszawie

Szukacie inspiracji do rozwoju swojej marki? Już 5 czerwca br. w Akademii Biznesu i Prawa Mody odbędzie się innowacyjny warsztat pracy z pomysłami biznesowymi i strategią marki – Mapa Marzeń Marki prowadzone przez eksperta budowania marki Agę Smektałę.

Warsztaty Mapa Marzeń Marki skierowane są do osób, które szukają inspiracji do rozwoju swojej marki lub zwyczajnie chcą odciąć się od bieżących presji biznesowych i spojrzeć na potencjał swojego projektu z nową, kreatywną energią. Prowadzone w kreatywny sposób zajęcia pozwolą uczestnikowi zrozumieć DNA swojej marki oraz spojrzeć na nią z innej perspektywy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Moją intencją w tworzeniu programu warsztatów było, aby w jednorazowym spotkaniu zawrzeć esencję tego, co dowiedziałam się o budowaniu marki i biznesu podczas mojego 8-letniego doświadczenia pracy w marketingu i sprzedaży na międzynarodowych rynkach dla LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton, a także tego, czego nauczyłam się w od moich nowych klientów, prowadząc działalność edukacyjno-doradczą. Chciałam też połączyć w jednych zajęciach myślenie strategiczne i myślenie intuicyjne. Dlatego wzięłam technikę znaną mi z przestrzeni samorozwoju – „mapę marzeń” i dodałam do niej aspekty biznesowe związane z rozwojem marki – mówi Agnieszka Smektała, eksperta w zakresie budowania marki i pomysłodawczyni warsztatów.  

Zajęcia będą trwały 4 godziny i zostaną podzielone na trzy części:

  1. Część inspiracyjną – poświęconą trendom, gdzie zostaną pokazane konkretne przykłady rozwiązań w tworzeniu jakościowej i innowacyjnej marki.
  2. Część refleksyjną – uczestnik ma szansę w ustrukturyzowany sposób odpowiedzieć sam sobie na kluczowe pytania w związku z rozwijaną przez niego marką, może też wymienić się swoimi spostrzeżeniami z innymi uczestnikami.
  3. Część wizualną – tworzenie intuicyjnego kolażu wizualizującego strategię i DNA marki czy projektu.

Warsztaty Mapa Marzeń Marki są nowością w programie Akademii Biznesu i Prawa Mody, skupiającej atrakcyjną ofertę edukacyjną dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje oraz planujących swoją karierę zawodową w sektorze modowym. To właśnie w tym miejscu osoby, które chcą założyć własną markę lub już prowadzą własną firmę odzieżową, przy pomocy specjalistów będą w stanie sprostać problemom, zarówno od strony prawnej, jak i biznesowej.

– W ramach Akademii, poza studiami podyplomowymi, proponujemy tzw. edukację krótkoterminową, czyli różnego rodzaju kursy oraz szkolenia. Jednym z takich kursów są warsztaty Mapa Marzeń Marki. Zajęcia prowadzone przez Agnieszkę Smektałę powodują, że należy się na chwilę zatrzymać, przeanalizować korzyści, koszty oraz ryzyka podejmowanego przedsięwzięcia. W szkoleniach Mapa Marzeń Marki zwykle biorą udział bardzo ciekawi ludzie, co stymuluje gorącą wymianę myśli i doświadczeń oraz znakomity networking. Sama brałam udział już dwukrotnie w szkoleniu Agnieszki i zawsze byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu – mówi Agnieszka Oleksyn-Wajda, kierownik Akademii Biznesu i Prawa Mody.

Warsztaty Mapa Marzeń Marki odbędą się już 5 czerwca br. w Akademii Biznesu i Prawa Mody / Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij