IKEA odtworzyła wnętrza z „Przyjaciół”, „Simpsonów” i „Stranger Things”

IKEA odtworzyła wnętrza z „Przyjaciół”, „Simpsonów” i „Stranger Things”

W ramach kampanii zatytułowanej „Real Life” oddział marki IKEA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odtworzył słynne wnętrza z kultowych już seriali – „Przyjaciół’, „Simpsonów” oraz „Stranger Things” wyłącznie przy użyciu mebli dostępnych w ofercie brandu.

Marzyliście kiedyś o posiadaniu pokoju Waszego ulubionego bohatera serialu? Z pewnością nie raz. Teraz IKEA pomaga w ziszczeniu tego młodzieńczego marzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii „Real Life” oddział marki na Bliskim Wschodzie odtworzył słynne wnętrza znane nam z seriali „Przyjaciele”, „Simpsonowie” i „Stranger Things. Wykorzystano do tego wyłącznie meble brandu, dostępne w standardowej ofercie.

Nad odtworzeniem tych wyjątkowych wnętrz sztab scenografów IKEA pracował ponad dwa miesiące. W realizacji projektu pomogła im aplikacja marki z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości do wirtualnego urządzania wnętrz.

Na tej stronie znajdziecie poszczególne meble, które zostały wykorzystane w odtworzeniu słynnych wnętrz. Może ktoś z Was będzie miał ochotę na przearanżowanie swojego pokoju? ;).

PS

Brytyjski oddział marki IKEA zaprezentował nową, całkowicie darmową, ekologiczną kolekcję zatytułowaną Lagom, za pomocą której brand chce zachęcić swoich klientów do upcyklingu.

PS2

Coca-Cola nawiązała współpracę z twórcami serialu „Stranger Things” i ruszyła z nową kampanią „First Love” informującą o przywróceniu na rynek napoju sprzed 30 lat – New Coke.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij