Ed Sheeran x Heinz: brytyjski piosenkarz wprowadzi swój własny ketchup

Ed Sheeran x Heinz: brytyjski piosenkarz wprowadzi swój własny ketchup

Już wkrótce na rynku pojawi się ketchup będący efektem współpracy marki Heinz z brytyjskim piosenkarzem Edem Sheeranem – Edchup.

Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia. W kwietniu br. Ed Sheeran opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym trzymał opakowanie ketchupu Heinz. W opisie natomiast muzyk zwrócił się bezpośrednio do marki, oferując jej stworzenie reklamy promującej produkt.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Krótko po tym, osoby zajmujące się prowadzeniem instagramowego profilu marki Heinz odpowiedziały piosenkarzowi, że niebawem ktoś się do niego odezwie w sprawie ewentualnej współpracy. Wszystko oczywiście było prowadzone w luźnej atmosferze i podszyte żartem.

6 czerwca br. na profilu marki Heinz na Instagramie pojawiło się zdjęcie z brytyjskim piosenkarzem oraz ketchupem o nazwie „Edchup”. Na swoim koncie Ed Sheeran zamieścił podobną fotografię z informacją, że taki produkt już niebawem pojawi się w sklepach. Co więcej, na opakowaniu ketchupu ulokowany został emotikon przedstawiający wizerunek pomidora z okularami oraz charakterystyczną dla muzyka grzywką.

Na tę chwilę nie wiadomo dokładnie, kiedy „Edchup” oficjalnie pojawi się w sklepach. W internecie pojawiły się natomiast informacje, że będzie on też dostępny w Polsce.

PS

Heinz z okazji tegorocznych walentynek ogłosił na Twitterze konkurs, w którym 150 osób miało szansę wygrać mały słoiczek nietypowego kawioru. Nietypowego, bowiem nie składał się on z ikry ryb, a maleńkich perełek ketchupu.

PS2

Z okazji tegorocznych świąt wielkanocnych marka Heinz postanowiła uraczyć swoich klientów czymś kompletnie nietypowym – majonezem, który smakuje jak czekoladowe jajeczka Cadbury.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij