Tęczowa kolaboracja Kubota x TakaPara

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tęczowa kolaboracja Kubota x TakaPara

W ramach współpracy marek Kubota i TakaPara stworzono limitowanej edycji klapki z tęczowym wzorem. 1% ze sprzedaży obuwia zostanie przekazany na konto Fundacji DKMS.

Marka Kubota produkująca klapki towarzyszy Polakom już 25 lat. Po wypełnieniu niszy na tanie i wygodne obuwie, z czasem stała się marką kultową, a fraza „Kubota to nie klapki, to styl życia” weszła do języka potocznego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kubota kontynuuje swoje niezwykłe tradycje, ale również spogląda w przyszłość, aby bliska sercom milionów Polaków marka w każdym sezonie zaskakiwała i sprawiała radość. Wszystkie produkty zaprojektowane są przez polskich projektantów i produkowane z najwyższej jakości materiałów.

TakaPara to kolorowe skarpetki mocno zakorzenione w łódzkiej tradycji tekstylnej. Wzory noszą nazwy łódzkich ulic, logo inspirowane jest alfabetem Strzemińskiego, a sama nazwa, wbrew obecnym trendom, zachowała polskie brzmienie. TakaPara to proste hasło, które idealnie pasuje do produktu i idei przedsięwzięcia. Taka para skarpet, bo można nosić dwie różne skarpety; taka para ludzi, bo skarpetki pasują i takiej i takiej parze; i oczywiście taka para do działania, bo jest moc.

Teraz to również duet TAKAPARA X KUBOTA. Owocem tej współpracy są klapki premium inspirowane tęczowym wzorem skarpet. Premiera celowo przypadła na czerwiec – początek lata oraz miesiąc dumy, równości i tolerancji.

P.S. 1% ze sprzedaży klapków Premium Kubota x TakaPara przekazywany jest Fundacji DKMS wspierającej osoby chore na białaczkę i inne nowotwory krwi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij