Drukomat.pl znalazł rewelacyjny środek na bóle głowy i migreny wywołane nagromadzeniem płatności – poznajcie PAYlater

Drukomat.pl znalazł rewelacyjny środek na bóle głowy i migreny wywołane nagromadzeniem płatności – poznajcie PAYlater

To nie było łatwe zadanie. Nie było miejsca na badania kliniczne oraz testy na żywym organizmie. Trzeba było znaleźć gotową recepturę, zamknąć ją w pigułę łatwo przyswajalną i mieć pewność, że nie będzie reakcji alergicznych.

PAYlater – narodziny

Zaczęło się to tak, jak większość tego rodzaju historii, najprościej w świecie. Kamila (szefowa BOK), któregoś dnia wpadła do biura Marleny (szefowej Drukomat.pl) z bardzo istotną informacją. Coraz więcej klientów oczekuje od nas odroczonych płatności, a ich ręczna obsługa jest trudna i mało efektywna. Zróbmy coś z tym, żeby mogli swobodniej realizować swoje zlecenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tak się akurat złożyło, że w biurze Marleny była Magda (głównodowodząca rozwojem sprzedaży), więc decyzja zapadła szybko i równie szybko pofrunęły w świat maile i rozdzwoniły się telefony. Już kolejnego dnia odbyło się spotkanie z partnerem finansowym, potem kilka rozmów do późnych godzin nocnych i mamy to.

Na tym etapie dołączyłem do zespołu ja, usystematyzowaliśmy proces, przygotowaliśmy założenia techniczne, pozwalające sprawnie wdrożyć usługę w Drukomat.pl. Nie obyło się bez małych Gwiezdnych Wojen przy akceptacji koncepcji marketingowej i tworzeniu samej nazwy usługi, ale koniec końców, wyłoniło się PAYlater, do którego Ewa i Robert z Faktorii dostarczyli jeden z głównych składników.

PAYlater – receptura i sposób działania

 • nowa, unikatowa forma płatności, dostępna tylko w Drukomat.pl;
 • niweluje ból głowy i migreny spowodowane nagromadzeniem się płatności;
 • zapewnia limit kredytowy na realizację zamówień w Drukomat.pl;
 • umożliwia przesunięcie terminu płatności nawet do 45 dni;
 • daje swobodę w realizacji zleceń w Drukomat.pl;
 • daje możliwość realizowania większej ilości zleceń, drukujesz więcej i wygodniej;
 • jest całkowicie bezpieczna, przygotowana ze stabilnym partnerem finansowym.

PAYlater – sposób przyjmowania

 1. Po pierwsze trzeba posiadać konto w portalu do druku online Drukomat.pl. Warto tam być, więc jeśli nie masz jeszcze konta, koniecznie kliknij tu> i załóż je już dziś.
 2. Zaloguj się do Drukomat.pl, w zakładce PAYlater lub w podsumowaniu płatności przy realizacji zamówienia kliknij przycisk <Chcę PAYlater>.
 3. Jeśli nie masz aktywowanej usługi PAYlater, nasz partner finansowy skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin.
 4. Po uruchomieniu usługi PAYlater, otrzymasz limit, w obrębie którego będziesz mógł swobodnie realizować zlecenia w Drukomat.pl.
 5. Przyznanie limitu nic Cię nie kosztuje.
 6. Limit jest automatycznie odnawiany po spłacie zamówień realizowanych przez płatności PAYlater.
 7. Przy złożeniu zamówienia otrzymasz dwie faktury: pierwszą od Drukomat.pl za wykonane wydruki, drugą od Faktoria za przesunięcie płatności.
 8. Płacisz tylko za dni przesuniętych płatności.

Działania niepożądane – brak!

Aplikuj PAYlater zawsze, kiedy chcesz drukować więcej. Jest ono bezpieczne, zawiera składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju Twojego biznesu. Usuwa stres, bóle głowy i migreny. Zwiększa płynność finansową, pozwala na swobodną współpracę z Twoimi klientami, daje nowe możliwości realizacji większej ilości zleceń. Niweluje ograniczenia, teraz możesz realizować wysokowartościowe zlecenia.

 

Drukuj dziś, zapłać później – zaaplikuj sobie PAYlater, dostępne tylko w Drukomat.pl.
Drukomat daje ci możliwość druku online z dowolnego miejsca, o dowolnej porze 24/7. Bez ograniczeń, w możliwie najkrótszym czasie realizacji.

 

Sebastian Śnieciński
CMO w Grupie Colours Factory, tworzy i wdraża strategie osnute planami dla marek takich jak Drukomat.pl i Colours Factory. Lubi ludzi, dźwięki, fotografie, nowe media i technologie. Od zawsze uzależniony od kreatywnej pracy, muzyki, a od jakiegoś czasu też od Instagrama.

 

Artykuł powstał we współpracy z Drukomat.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij