Galeria Rusz rusza nad morze promując Toruń

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Galeria Rusz rusza nad morze promując Toruń

1 lipca rozpocznie się oryginalna wystawa prac artystycznych Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego pt. „Toruń – miasto inspiracji”. Prace będzie można oglądać przez 2 miesiące na bilbordach i citylightach w przestrzeni miejskiej Trójmiasta.

Współczesny świat potrzebuje nowych pomysłów i idei jak nigdy dotąd. Potrzebuje kreatywnych ludzi i przełomowych odkryć, które popchną świat do przodu. Toruń ma szczęście, bo tu urodził się jeden z największych odkrywców na świecie - Mikołaj Kopernik, który popchnął świat do przodu na wielką skalę. Dlatego Torunianie są dumni z dziedzictwa kulturowego swoich przodków i przełomowych w dziejach świata odkryć w astronomii, które do dzisiaj inspirują. Również turyści wymieniają Kopernika jako jedną z największych atrakcji naszego miasta. Współczesny świat potrzebuje właśnie takich ludzi jak on, by znaleźć nowe, przełomowe rozwiązania, by żyło nam się lepiej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Galeria Rusz zainspirowana dokonaniami genialnego torunianina namawia do przewrotu kopernikańskiego… w myśleniu. Namawia do poszukiwania nowatorskich idei i rozwiązań, które pomogą nam spojrzeć na świat w nowy sposób, dostrzec jego bezcenność oraz zadbać o jego przyszłość i przetrwanie – dla dobra nas samych i pokoleń, które przyjdą po nas.

– Poprzez swoje prace chcemy zachęcić mieszkańców Trójmiasta do „rewolucyjnego myślenia” i zaprosić ich do odwiedzenia Grodu Kopernika, bo gdzie indziej jak nie w naszym mieście szukać nowatorskich pomysłów. Zapraszamy by, tak jak my zainspirowali się sztuką i kulturą obecną tu na każdym kroku. By zabrali do swoich domów miłe wspomnienia i rewolucyjne myśli! – opowiadają artyści.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij