Ethy Maps: powstała aplikacja, która wskazuje lokale przyjazne dla środowiska

Ethy Maps: powstała aplikacja, która wskazuje lokale przyjazne dla środowiska

W aplikacji Ethy Maps znajdziemy nie tylko etyczne restauracje czy kawiarnie, ale również pralnie, salony fryzjerskie czy sklepy z kosmetykami, które są przyjazne dla środowiska.

Aplikacja Ethy Maps jest częścią międzynarodowego projektu Ethy, który w 2019 roku został opracowany i zrealizowany przez Julię Mafaldę. Za pomocą interaktywnych map znajdziemy przyjazne dla środowiska miejsca w Polsce i zagranicą. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oprócz lokali gastronomicznych w aplikacji Ethy Maps znalazły się również etyczne pralnie, salony fryzjerskie oraz sklepy z kosmetykami. Co ciekawe, każdy z nas może samodzielnie dodawać na mapach nowe eko miejsca.

Ethy Maps znajdziecie na stronie

PS

IKEA postanowiła stworzyć własną aplikację, za pomocą której podpowiada swoim klientom, jakie nawyki mogą zmienić w swoim życiu, by lepiej dbać o środowisko.

PS2

Zastanawialiście się kiedyś co się działo z Waszą ulubioną torebką lub marynarką, zanim trafiła ona na półki sklepowe? Aplikacja Good On You odkrywa wszystkie etapy produkcji odzieży oraz dodatków, po to, by wspierać zrównoważony rozwój w branży modowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij